Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

Richard Nedvěd – kouzelník s neobyčejným talentem

Možná přijde i kouzelník! Také vždy něco podobného slibujete hostům, které jste pozvali na firemní večírek, oslavu jubilea nebo jinou společenskou akci, ale nakonec jen pokrčíte ramena a argumentujete s tím, že jste přece jasně říkali „možná“? Příště se vymlouvat nebudete a naopak sklidíte uznání za to, že je pobavil opravdový profesionál.

Říká vám něco jméno Richard Nedvěd? Pokud doma máte televizi, kterou si alespoň čas od času pustíte, zřejmě vám neušlo jeho působení ve známých pořadech jako Na stojáka nebo soutěži Česko Slovensko má talent. A protože Richard talent měl, ujal se ho Jaroslav Kunc, který se stal jeho manažerem. Za zmínku rozhodně stojí také jeho působení v reklamní kampani pro T-mobile, v rámci které svými stand-upy propagoval výhody Kouzelných úterků. Svůj čas však investuje také do charitativní činnosti – v roce 2011 se stal patronem Handicap centra Srdce v Poděbradech.

A proč byste si Richarda měli pozvat na akci vy?

Richard Nedvěd je jediný český protagonista „stand-up comedy“ – specifické kombinace kouzel, zábavy a gagů, která se těší popularitě především v USA. Síla tohoto vystoupení spočívá v přímé interakci s divákem, o čemž se můžete přesvědčit shlédnutím zmíněných pořadů. Se svou „Trapnomagií“ si v soutěži Československo má talent ukořistil druhé místo.

Kouzelník se zabývá také mikromagií, tedy triky, které předvádí v bezprostřední blízkosti diváků. I tato forma „kouzlení“ je založena na spolupráci protagonisty s diváky a platí, že „ruka musí být vždy rychlejší než oko“. V praxi jde o kouzlení s kartami, bankovkami, mincemi nebo předměty, které mají diváci u sebe.

A nesmíme zapomenout ani na hodinovou one man show, v rámci které předvádí ucelené představení toho nejlepšího. Diváci si dosyta užijí ty nejlepší triky, humorné příběhy, vtípky a krátké hudební a písňové výstupy.

Další informace o kouzelníkovi, díky kterému může i rutinní sešlost dostat úplně jiný rozměr, najdete na www.richardnedved.cz. Pro zúčastněné je jeho kouzelnické vystoupení zážitkem, na který vzpomínají ještě velmi dlouho…

richard