Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Volný čas

Skládací kolo Tonino Lamborghini Strada – i vy můžete mít své “Lambo”

Každý by měl mít své Lamborghini. Jen si to představte – dveře se otevřou směrem vzhůru, zapadnete do anatomicky tvarované sedačky, sešlápnete plyn a pod kapotou zaburácí několik set koní a vy vystřelíte kupředu rychlostí světla. Ano, každý by měl mít své Lamborghini… Vraťme se však na chvíli zpět do reality. Pokud nemáte několik milionů bokem, pravděpodobně si budete muset o nadupadném supersportu nechat jen zdát. Ale i tak si můžete dopřát své vlastní Lamborghini a to dokonce takové, které je mnohem praktičtější a budete díky němu moct cestovat zdravě!

Značku Tonino Lamborghini zřejmě představovat nemusíme. Tonino Lamborhini, syn zakladatele slavné automobilky, navrhuje pod svým jménem oblečení a doplňky. A mimo jiné také designově propracovaná skládací kola. Tak co vy na to?

Skládací kolo představuje ideální dopravní prostředek do rušného městského provozu, ale můžete se s ním vydat i na kratší výlet. Je konstruováno tak, aby šlo rychle složit a nezabralo moc místa v kufru auta. Hravě ho naskládáte třeba do mikrokufru od Mini-Coopera a poté, co ho opět vytáhnete, se z něj stane plnohodnotné jízdní kolo.

Skládací kolo Lamborghini

Skládací kolo Tonino Lamborghini Strada není žádné ořezávátko. Je vyrobeno z lehké (váží 14 kg) a velmi odolné oceli, chlubí se neskutečně atraktivním designem (jak je u Lamborghini zvykem) a vy se díky němu stanete středem pozornosti. Řazení je 6ti rychlostní a probíhá na otočné rukojeti.

Skládání kola je rychlé a bezproblémové. Stačí sklopit řídítka a je to. Model Tonino Lamborghini Strada lze doplnit nadstandardní výbavou v podobě odpružené sedlovky, zadního nosiče nebo třeba přepravního vaku. Díky tomuto příslušenství se funkcionalita skládacího kola významně rozšíří.

A teď něco pro fajnšmekry. Skládací kolo Tonino Lamborghini Strada je krásné a s ohledem na kvalitní materiály takřka nesmrtelné. Ale stále jde o základní model… O úroveň výše je skládací kolo Tonino Lamborghini Concetto, které je vyrobeno z lehké slitiny hliníku (váží pouze 11,4 kg) a disponuje 18 převodovými stupni. I v případě Concetta se můžete spolehnout na prvotřídní designové zpracování a ještě o něco kvalitnější komponenty (např. přehazovačka Microshift namísto přehazovačky Shimano).

Skládací kolo Tonino Lamborghini

Tak co vy na to? Uděláte si radost a pořídíte si vlastní Lamborghini? Ať už vaše volba padne na Stradu nebo Concetto, rozhodně neuděláte chybu. Městská cyklistika dostala díky “Lambu” nový rozměr. Propadněte zdravému způsobu dopravy i vy! Další informace o skládacích kolech najdete na www.ebiking.cz.