Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Móda

Pánské mikiny s vtipným potiskem – nesmrtelný trend

Dnes něco pro ty, kteří rádi plují proti proudu. Patříte-li mezi rebely, kteří se chtějí za každou cenu odlišit od davu a zároveň se rádi oblékáte do kvalitních a stylových hadříků, máme pro vás perfektní tip. Provedli jsme menší průzkum aktuálního sortimentu zavedeného e-shopu s nelichotivým, leč trefným názvem. Bastard.cz funguje již řadu let a vždy platil za prodejce, který má v rukávu módu s mistrovskými potisky. Ať už si potrpíte na propracovaný design, nebo černý humor, budete jako doma. Vybrali jsme několik kousků, které by ve vašem šatníku neměly chybět!

1.) Make love not war

Potisk může vyjadřovat vaše osobní stanovisko a patříte-li k pacifistům se smyslem pro humor, pak vám mikina s nápisem „Make love not war“ padne jako ulitá. Počkat, ale co na ní dělají tanky? Ani vražedné stroje se neobejdou bez něžností… V kombinaci s vysokou gramáží a kvalitním nesepratelným potiskem je tato mikina pro chladné večery neodolatelná.

MLNW

2.) Tak trochu jiná

Zastávat pozici černé ovce rodiny není příjemné, ale když už vám ostatní tento status přiřkli, bude se vám hodit tato mikina se stylovým potiskem. Je vhodná i pro rebelky, které sice nejsou příslovečnou černou ovcí, ale nebojí se jít proti proudu. Klokánka má volný a pohodlný střih a jak je u Bastard.cz zvykem, chlubí se vysokou gramáží a nesepratelným potiskem.

BS

3.) Vegetarián

Život je plný paradoxů, což potvrzuje i masožravka, která děsí křehkou květinku. V potisku možná objevíte metaforu, která sedí na dojem, který vyvoláváte u něžného pohlaví. Touto mikinou dáte dámám jasně najevo, že i navzdory svému drsnému vzezření nekoušete 🙂

VEGE

Pokud se vám ochutnávka mikin se vtipným potiskem líbila, podívejte se i na další modely na www.bastard.cz. Prodejce nabízí daleko širší sortiment, ve kterém nechybí ani trička s krátkým rukávem, trenky, tílka a spodní prádlo. A mimochodem, k mikinám s kapucí se skvělé hodí pánská taška crossbody. Pánské tašky si můžete vybrat zde.