Starý dům si zaslouží rekonstrukci rozvodů topení a vody

Starý dům si zaslouží rekonstrukci rozvodů topení a vody

Bydlíte ve starším rodinném domě? Pouštíte se však do rekonstrukce, abyste mu nahodili nový kabát? Při kompletní přestavbě nezapomeňte i na rozvody topení a vody, které už jsou pravděpodobně nevyhovující svými vlastnostmi a parametry. I tak byste se dříve či později museli do těchto ne příliš příjemných činností pustit. Jestliže však oslovíte specialistu, jenž má v dané oblasti bohaté zkušenosti, ušetříte si nejen spoustu práce, ale také peněz. V České republice působí spousta topenářů a instalatérů, ovšem většinou se orientují výhradně na určitou lokalitu. Jestliže hledáte někoho na rozvody vody České Budějovice, oslovte Romana Hrubeše, jenž je v daném městě a jeho okolí opravdu známý. Vybudoval si velice dobré jméno, a to díky svému vstřícnému přístupu.

Co všechno instalatér a topenář Roman Hrubeš nabízí?

Pokud byste se podívali do pestrého portfolia služeb, zarazilo by vás, jak široká nabídka je. Právě tohoto člověka najdete, ať už zadáte do vyhledávače vodoinstalace České Budějovice, nebo třeba i topenářství České Budějovice. Postará se vám o vodu, kanalizaci, topení a plyn. Zavolat mu můžete i v případě havárie, neboť zajišťuje kromě jiného také servis. Co se vodoinstalací týče, nejenže provede montáž potřebných prvků, ale též si je sám přiveze, takže si nemusíte dělat se sháněním náhradních součástek žádné starosti. Pokud chcete, můžete si přes něj objednat také sprchový kout, vanu či koupelnový set.

Od vody přes solární systém až po plyn

Roman Hrubeš vám přijde vhod i v případě, že jsou ve vašem domě žádoucí vzduchové rozvody, odpadní rozvody či podlahové a normální topení. V neposlední řadě má letité zkušenosti s instalacemi plynových rozvodů a kotlů, u nichž provádí i revize. Oblíbenou službou jsou solární systémy na ohřev vody.

Publikováno: 26. 05. 2019

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam