Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Hledáte odborníky na podlahy? OK!

Pustili jste se do stavby nového domu, nebo jen rekonstruujete stávající bydlení? Ať tak, či onak, čeká vás realizace nové podlahy. A hledáte-li někoho, kdo se postará o stoprocentní výsledek, vsaďte na společnost OK PODLAHY. Ta nabízí komplexní řešení pro všechny typy interiéru a zabývá se také pokládkou podlahové krytiny. Co pro vás mohou odborníci s letitými zkušenostmi v oboru udělat?

Firma realizuje anhydritové podlahy, která mají spoustu zajímavých výhod. Vzhledem ke svým fyzikálním vlastnostem (anhydrit je homogenní směs) má vynikající tepelnou vodivost a hodí se do interiérů s podlahovým vytápěním. Díky své nízké hmotnosti nachází uplatnění při zhotovování podlahových konstrukcí s omezenou hmotností a při rekonstrukci starších staveb, kdy hrozí narušení statiky.

Anhydrit je vhodný také do místností s vyšší vlhkostí (koupelny, kuchyně, toalety), ale v žádném případě ne do míst, kde se voda drží stále (kvůli vodě by mohla pevnost anhydritu klesnout až o 50 %). Pokládka je rychlá, šetrná k životnímu prostředí a levnější než ostatní typy podlah.

Společnost OK PODLAHY provádí také lití samonivelačních cementových stěrek, které se využívají při renovaci staré betonové podlahy (nesmí být příliš zaprášená). Tedy v garážích, dílnách, sklepech či na terasách.

Nedílnou součástí portfolia je také pokládání betonové strojně hlazené podlahy, která je určena především pro lepení dlažby, lino a koberec.

Samozřejmostí je také pokládka všech typů podlahových krytin – koberce, lina, PVC, parket, korkové podlahy a dalších.
Nezapomeňte, že realizace nové podlahy je důležitý krok a vyplatí se spolehnout na profesionály. Pracovníci firmy OK PODLAHY jimi bez diskuze jsou, což dokládá nespočet kladných referencí. Chcete-li se dozvědět více, zamiřte na www.ok-podlahy.cz. A nebojte se na cokoliv zeptat – specialisté na podlahy vám rádi doporučí optimální řešení, se kterým budete spokojeni.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *