Zahoďte uniformu a dejte o sobě vědět!

Zahoďte uniformu a dejte o sobě vědět!

Milovníci pozor, přívrženci uniforem rozchod. Zakládáte-li si na tom, aby byl váš šatník originální (pozor, máme na mysli unikátní, ne „nepadělaný“), neměly by vám uniknout parádní kousky z dílny YourSIGN. Jedinečnost tohoto oblečení spočívá v tom, že si ho můžete modifikovat zcela podle svých představ. Ne, nejde tady o vlastní potisky, design těchto hadříků totiž můžete měnit kdykoliv se vám zamane. Změna nálady, politického smýšlení nebo sexuální orientace se tak může projevit i na tom, co nosíte. A abychom vás zbytečně nenapínali, prozradíme vám, na jakém principu textil od YourSIGN funguje.

Za vším hledej suchý zip

Víte, jak funguje suchý zip? Tvoří ho dvě vrstvy, které lze spojit. Jednu z nich pokrývají jemná vlákna a druhou drobné nylonové háčky, které se na vlákna zachytí. A je to právě suchý zip, který dělá z každého trička a dalších textilií od YourSIGN zcela originální kousek. Na přední straně oblečení najdete pás, na který lze přilepit nápis, znak či obrázek, který podtrhne váš charakter. Ke každému tričku dostanete 2 plata suchého zipu, na kterých jsou vytištěna písmenka, obrázky a znaky. Ano přesně ta, která později podtrhnou váš charakter. Ještě předtím je ale budete muset nastříhat a nalepit na pás. Pochopili jste to správně – designové trika YourSIGN budou z větší části vaším výtvorem. Nezáleží na tom, zda si na triko nalepíte jméno vaší holky, babičky či tchyně. Vždy budete mít jistotu, že takové triko nenosí nikdo jiný, než vy. (A divíte se? Kdo normální by si dal na triko jméno svojí holky/tchyně/babičky – nalepte tam raději hlášku z vašeho oblíbeného filmu...).

Vydrží to něco?

Oblečení YourSIGN nevyniká pouze nápadem, ale především kvalitním zpracováním. Trička se vyrábí z nejkvalitnější bavlny a to ve vysokých gramážích, čímž je zaručena odolnost a stálost barev. Nově je k mání BIO textil, který je nejen šetrný k životnímu prostředí, ale navíc i zatraceně hebký. Pocítíte to už na první dotek. YourSIGN si zamilují všichni, kteří pro své blízké rádi kupují triko jako dárek, ale i zaměstnavatelé, kteří by chtěli svým pracovníkům věnovat originální firemní trika.

Publikováno: 22. 08. 2012

Kategorie: Móda

Autor: Adam

Tagy: designová trička | designové tričko | designové triko | firemní trika | suchý zip | trička | trika | triko | yoursign