Reklamní agentura Karmášek: Posune váš byznys kupředu

Reklamní agentura Karmášek: Posune váš byznys kupředu

Reklamní agentura České Budějovice nabízí opatření kompletní propagace včetně poradenství. Je zde k dispozici široká škála služeb, ve které se nachází předtiskové přípravy, tisk i dokončující zpracování. Vytváří grafické návrhy na profesionální úrovni, které zahrnují vše od korporátní identity až po webové stránky. Agentura Karmášek vám zajistí prvotřídní služby v grafickém studiu, fotoateliéru i tiskárně s odpovídajícím knihařským zázemím.

Fotografický ateliér

Sháníte ateliér, který vám zajistí fotografie pro marketingové využití? V dnešní době je reklama pro podnikatele důležitou věcí, a proto by se neměla podceňovat. Ať už se jedná o webovou prezentaci, podklad pro tiskoviny či portréty, fotograf České Budějovice vám zajistí jejich dokonalou ostrost, vyvážené barvy i velké rozlišení. Fotografie se pořizují za pomoci kvalitních přístrojů, kterými jsou Hasselblad, Sinar, Phase One, Fuji a Nikon.

Tiskové centrum

Tisk České Budějovice vše tiskne na reprezentativní úrovni. Základem vynikající kvality je materiál, a proto se zde používají pouze německé tiskové barvy a papír od prověřených dodavatelů. Tiskoviny se vyhotovují na velké i malé formáty, vše dle vaší libosti. Zakázka zahrnuje nejen samotný tisk, ale také dokončující práce (ořez, kompletace, skládání). Veškeré materiály jsou pro vás vytištěné s maximální rychlostí a kvalitou za rozumné ceny.

Grafické studio

Součástí ateliéru Karmášek je i grafické studio České Budějovice, ve kterém čekají prvotřídní grafici na plány ohledně vizuální prezentace vaší firmy. Rádi vám pomohou zrealizovat veškeré požadavky, nebo dokonce obstarat samotný návrh loga či grafické podoby za vás. Na základě velkých zkušeností kladou důraz na čitelnost a originalitu, aby bylo logo dobře zapamatovatelné. Materiály se vyhotovují každému na míru.

Publikováno: 14. 11. 2016

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam