Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Lifestyle

TOP 3 – co muži na vašem vzhledu nepřehlédnou?

Zná to asi každá žena. Když se chystáme na rande, dáváme si na svém vzhledu pořádně záležet. Chceme totiž zapůsobit. Mnohdy řešíme i skutečné maličkosti, které jsou mužům upřímně fuk. Čeho si na nás všímají a co je nejvíce zaujme?

Úsměv

Úsměv je tím prvním, kam zamíří oči muže. Právě on se totiž podepisuje na naší atraktivitě, sebevědomí a vysílá signál, že jsme přístupné ke komunikaci a nemusí se bát nás oslovit. Navíc ukazuje, že máme veselou a optimistickou povahu a nechybí vám smysl pro humor. Na to prostě muži slyší, negativistky a pesimistky nejsou v kurzu. A vezměte jed na to, že ani nikdy nebudou. Zapracujte proto nejen na pozitivním myšlení, ale i na vašem chrupu.

Vlasy

Vlasy jsou korunou krásy – a i muži to tak vnímají, považují je dokonce za hlavní předpoklad sexappealu. Čas strávený v kadeřnictví proto není marný. Právě zdravé, husté a lesklé vlasy upravené do slušivého moderního účesu nezůstanou bez povšimnutí. Spousta žen však bojuje s řídkými a jemnými vlasy. Naštěstí dnes existuje celá řada způsobů, jak přírodě trochu a nenápadně dopomoct. Třeba díky nejrůznějším příčeskům, vyzkoušet můžete i některou z metod prodlužování vlasů.

Ruce

Možná vás překvapí, že se do naší „TOP 3“ dostaly zrovna ruce. Ale patří sem zcela po právu. Ačkoli byste to do mužů neřekli, pěkné ruce a upravené nehty nezůstanou jejich očím skryty. Ledacos o vás navíc dovedou prozradit, třeba váš smysl pro detail i estetično, odhalují, jak o sebe pečujete a jak se o sebe staráte celkově. Dokonalá manikúra je zkrátka vaší vizitkou. Navíc v mužích probouzí fantazie – představují si totiž, jaké by to bylo, kdybyste je svýma krásnýma pěstěnýma rukama hladila. Líbí se jim hlavně francouzská manikúra a tělové odstíny laků na nehty, přitažlivost v nich ale vzbudí také červené tóny, které symbolizují touhu a vášeň. Tak nepodceňujte mužskou všímavost a smysl pro detail!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *