TOP 3 - co muži na vašem vzhledu nepřehlédnou?

TOP 3 - co muži na vašem vzhledu nepřehlédnou?

Obsah článku:
  1. Úsměv
  2. Vlasy
  3. Ruce
Zná to asi každá žena. Když se chystáme na rande, dáváme si na svém vzhledu pořádně záležet. Chceme totiž zapůsobit. Mnohdy řešíme i skutečné maličkosti, které jsou mužům upřímně fuk. Čeho si na nás všímají a co je nejvíce zaujme?

Úsměv

Úsměv je tím prvním, kam zamíří oči muže. Právě on se totiž podepisuje na naší atraktivitě, sebevědomí a vysílá signál, že jsme přístupné ke komunikaci a nemusí se bát nás oslovit. Navíc ukazuje, že máme veselou a optimistickou povahu a nechybí vám smysl pro humor. Na to prostě muži slyší, negativistky a pesimistky nejsou v kurzu. A vezměte jed na to, že ani nikdy nebudou. Zapracujte proto nejen na pozitivním myšlení, ale i na vašem chrupu.

Vlasy

Vlasy jsou korunou krásy - a i muži to tak vnímají, považují je dokonce za hlavní předpoklad sexappealu. Čas strávený v kadeřnictví proto není marný. Právě zdravé, husté a lesklé vlasy upravené do slušivého moderního účesu nezůstanou bez povšimnutí. Spousta žen však bojuje s řídkými a jemnými vlasy. Naštěstí dnes existuje celá řada způsobů, jak přírodě trochu a nenápadně dopomoct. Třeba díky nejrůznějším příčeskům, vyzkoušet můžete i některou z metod prodlužování vlasů.

Ruce

Možná vás překvapí, že se do naší „TOP 3“ dostaly zrovna ruce. Ale patří sem zcela po právu. Ačkoli byste to do mužů neřekli, pěkné ruce a upravené nehty nezůstanou jejich očím skryty. Ledacos o vás navíc dovedou prozradit, třeba váš smysl pro detail i estetično, odhalují, jak o sebe pečujete a jak se o sebe staráte celkově. Dokonalá manikúra je zkrátka vaší vizitkou. Navíc v mužích probouzí fantazie – představují si totiž, jaké by to bylo, kdybyste je svýma krásnýma pěstěnýma rukama hladila. Líbí se jim hlavně francouzská manikúra a tělové odstíny laků na nehty, přitažlivost v nich ale vzbudí také červené tóny, které symbolizují touhu a vášeň. Tak nepodceňujte mužskou všímavost a smysl pro detail!

Publikováno: 22. 02. 2019

Kategorie: Lifestyle

Autor: Adam