Pyžamo nebo spodní prádlo aneb v čem spí naši muži?

Pyžamo nebo spodní prádlo aneb v čem spí naši muži?

Krajkové košilky, průsvitné spodní prádlo nebo příjemné saténové pyžamo - tak by asi muži odpověděli na otázku, v čem by měla spát jejich přítelkyně či manželka. Když se ale podíváme na druhou půlku postele, tak velká paráda to už nebývá. V čem tedy jít spát, abyste byli pro svou partnerku přitažliví a zabrnkali i na strunu vášně?

Vsaďte na nahotu

V horkých letních dnech jistě oceníte jít spát nahý. Nejen, že budete působit velmi sebevědomě, ale vynikne i vaše vysportovaná postava. Nahota se nejvíce nosí na začátku vztahu, kdy je vše nové, proto využijte všech svých zbraní a občas se ke své polovičce přitulte i v rouše Adamově.

Pryč s potrhaným pyžamem

Spíte v potrhaném starém tričku a trenýrkách? Pak asi příliš parády neuděláte. Jestli je pro vás důležité působit přitažlivě, roztrhané nebo žmolkovaté oblečení dejte do odpadkového koše a vyražte do víru velkoměsta pro novou pyžamovou soupravu.

Boxerky a tričko

Mezi nejvíce oceňovanou variantu žen rozhodně patří kombinace boxerek s hezkým tričkem. Boxerky jsou příjemně těsné, takže vynikne vaše mužství a zároveň je vše decentní. Pokud preferujete více volnosti, dobrou alternativou jsou trenýrky, které najdete v mnoha příjemných střizích.

Slipy už nejsou v módě

Éra slipů je zřejmě za námi. Pokud by se dělal žebříček nejoblíbenějších variant, v čem by měl muž spát, pánské slipy jsou u žen úplně na posledním místě nebo dokonce daleko pod čarou. Jestli tedy preferujete slipy jako spodní prádlo, na noc vedle své partnerky je nezapomeňte odložit a najít jinou variantu.

Nebojte se zeptat

Každý jsme originál a máme jiné preference. Jestli vám záleží na názoru vaší partnerky, zeptejte se přímo jí. Jistě vám poví, v čem jí připadáte nejvíc sexy a co by chtěla v posteli vidět. Možná pak vyjde vstříc i ona vám a pořídí si společně s vámi esteticky příjemnou variantu právě pro vás.

I když je názor vaší polovičky důležitý, pokud vám není v nějaké variantě příjemně, řekněte to. Třeba společně přijdete na řešení, které bude ideální pro obě strany.

Publikováno: 07. 12. 2022

Kategorie: Móda

Autor: Adam