Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Pyžamo nebo spodní prádlo aneb v čem spí naši muži?

Krajkové košilky, průsvitné spodní prádlo nebo příjemné saténové pyžamo – tak by asi muži odpověděli na otázku, v čem by měla spát jejich přítelkyně či manželka. Když se ale podíváme na druhou půlku postele, tak velká paráda to už nebývá. V čem tedy jít spát, abyste byli pro svou partnerku přitažliví a zabrnkali i na strunu vášně?

Vsaďte na nahotu

V horkých letních dnech jistě oceníte jít spát nahý. Nejen, že budete působit velmi sebevědomě, ale vynikne i vaše vysportovaná postava. Nahota se nejvíce nosí na začátku vztahu, kdy je vše nové, proto využijte všech svých zbraní a občas se ke své polovičce přitulte i v rouše Adamově.

Pryč s potrhaným pyžamem

Spíte v potrhaném starém tričku a trenýrkách? Pak asi příliš parády neuděláte. Jestli je pro vás důležité působit přitažlivě, roztrhané nebo žmolkovaté oblečení dejte do odpadkového koše a vyražte do víru velkoměsta pro novou pyžamovou soupravu.

Boxerky a tričko

Mezi nejvíce oceňovanou variantu žen rozhodně patří kombinace boxerek s hezkým tričkem. Boxerky jsou příjemně těsné, takže vynikne vaše mužství a zároveň je vše decentní. Pokud preferujete více volnosti, dobrou alternativou jsou trenýrky, které najdete v mnoha příjemných střizích.

Slipy už nejsou v módě

Éra slipů je zřejmě za námi. Pokud by se dělal žebříček nejoblíbenějších variant, v čem by měl muž spát, pánské slipy jsou u žen úplně na posledním místě nebo dokonce daleko pod čarou. Jestli tedy preferujete slipy jako spodní prádlo, na noc vedle své partnerky je nezapomeňte odložit a najít jinou variantu.

Nebojte se zeptat

Každý jsme originál a máme jiné preference. Jestli vám záleží na názoru vaší partnerky, zeptejte se přímo jí. Jistě vám poví, v čem jí připadáte nejvíc sexy a co by chtěla v posteli vidět. Možná pak vyjde vstříc i ona vám a pořídí si společně s vámi esteticky příjemnou variantu právě pro vás.

I když je názor vaší polovičky důležitý, pokud vám není v nějaké variantě příjemně, řekněte to. Třeba společně přijdete na řešení, které bude ideální pro obě strany.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *