Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Vzdělávání nikdy nekončí. Jak získat nové znalosti a posunout se dále?

Nezáleží na tom, jestli se živíte jako personalista, manažer, psycholog, trenér, majitel firmy, či preferujete cestu obchodníka, vždy je nutné se neustále učit novým věcem. Jedině tak se v tomto vysoce konkurenčním světě udržíte nad vodou a nenecháte se převálcovat. Obzvlášť populární metodou je moderní MBA studium online. Co vám přinese?

Vědomosti jsou zbraň

Co je to úspěch? Pro někoho daný stav představuje bohatství, pro jiného uznání, zatímco pro některé jedince pouze dobrý pocit z kvalitně vykonané práce. Ať tak, či onak, rozhodně ho nelze dosáhnout bez pořádné píle a spousty schopností. Přesně z toho důvodu byste měli vsadit na studium MBA online.

Jedná se o prestižní způsob vzdělávání, díky němuž získáte schopnosti z oboru organizace, managementu, marketingu, řízení lidských zdrojů, komunikace, finančního toku a dalších nezbytných činností. Není se čemu divit, že velká část absolventů si již během prvního roku polepší na výplatách nebo ziscích ze svých podnikatelských aktivit.

Různé formy vzdělání

Za zmínku stojí i studium BBA, LL.M. i DBA. Záleží čistě na vašem konkrétním směřování a možnostech. V každém případě se dočkáte prestižního titulu, nových znalostí, lepších pracovních příležitostí a dalších podstatných benefitů.

Dobré služby a kvalitně sestavený kurz nabízí známá instituce OBEI. Ta se chlubí soukromými certifikacemi IACBS a ACBSS, stejně jako více než dvaceti garanty. Co se týče ceny samotného studia, MBA vás vyjde na šedesát tisíc korun, zatímco BBA na pouhých třicet šest tisíc.

Problémem není ani rozložení do dvanácti bezúročných splátek, tudíž nemusíte příliš zatěžovat svůj rozpočet. Pokud však úspěšně absolvujete dané kurzy, velmi rychle se vám investice vrátí v podobě pracovních úspěchů.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *