Univerzální autopotahy PETEX - německá preciznost a stylový design

Univerzální autopotahy PETEX - německá preciznost a stylový design

Osobní automobil, to není jen dopravní prostředek, který nám pomáhá při cestě do cíle. Věrná mula, která nám odváží těžký nákup a díky které se dostaneme včas do práce. Auto je společenský status symbol, jehož prostřednictvím dáváme svému okolí najevo svou úroveň. Příliš povrchní? Možná, ale přesně takovým způsobem moderní společnost funguje (čest výjimkám). A jak jste na tom se vztahem ke svému vozu vy? Pokud nevynecháte jedinou příležitost k tomu, abyste ho mohli nějakým způsobem vylepšit, máme pro vás perfektní tip. Jste spokojeni se standardními autopotahy? Ne? Vyměňte je za luxusní německé autopotahy PETEX!

Potahy jsou základ interiéru

Možná jste při výběru nadstandardní výbavy chtěli ušetři, nebo jste jen neměli dostatek finančních prostředků, abyste si dopřáli komfortnější a designově propracovanější autopotahy. Jenomže právě ony se na celkovém dojmu z interiéru vozidla podílí více než všechny ostatní prvky. Ale není všem dnům konec, autopotahy z protismykového materiálu jsou univerzální a lze je lehce nasadit na jakékoliv autosedačky, nehledě na typ vozidla. Tím ale výčet jejich předností teprve začíná.

Autopotahy PETEX berou ohled na airbagy

PETEX je renomovaná německá značka, která si získala popularitu díky vyhlášené německé preciznosti. Autopotahy PETEX jsou propracované do posledního detailu a výrobci brali ohledy i na početné airbagy, které jsou nedílnou součástí moderních automobilů. V místě, kde jsou umístěny airbagy, se nachází speciální zdvojený šev, který otevření airbagu nijak nebrání. Rub autopotahů je vyroben ze speciálního protiskluzového materiálu, který je komfortní a zároveň zamezuje tomu, aby řidič nebo jiný cestující po potahu klouzal ze strany na stranu. Zkrátka a dobře, snoubí vynikající vlastnosti a jsou neskutečně stylové.

Vyberte si materiál a design, který odpovídá charakteru vozidla

Univerzání autopotahy PETEX se vyrábí z pestré směsice materiálů (od textilií až po ekokůži) a v mnoho rozličných designových provedeních. Jistě nebudete mít problém vybrat takové, které korespondují se zbytkem interiéru. Anebo naopak sáhněte po variantě, která bude dominovat a podtrhne charakter vozidla. Je to jen na vás... autopotahy petex Tip pro řidiče kamionů: Pokud si mezi autopotahy nevyberete, možná vás budou zajímat levné repasované kompresory na této adrese!