Fair Play Auto: Konečně dokonalý prodej aut bez autobazaru!

Fair Play Auto: Konečně dokonalý prodej aut bez autobazaru!

S autobazary je radost spolupracovat. Zajišťují snadný a rychlý prodej automobilů a většinu administrativních záležitostí s radostí zařídí namísto zákazníka. Alespoň tak zní reklamní slogany, nicméně realita je často úplně jiná. Na druhou stranu připouštíme, že renomovaní prodejci ojetých vozů skutečně nabízí zajímavé služby. Bohužel jsou vždy vykoupeny nízkými výkupními a vysokými prodejními cenami automobilů. V praxi to znamená, že ať už automobil v bazaru prodáváte nebo kupujete, vždy proděláte. Naštěstí existuje výhodnější řešení! Autobazar není charita a logicky usiluje co nejvyšší zisk. To vás však zajímat nemusí. Peníze nerostou na stromech a když se nabízí alternativa v podobě nové služby FairPlayAuto.cz, není důvod ji nevyužít. O co jde?

Prodej auta bez bazaru snadno, rychle a bezpečně

Fair Play Auto je systém, který vznikl jako reakce na nespokojené zákazníky autobazarů. Online platforma umožňuje efektivní nákup a prodej auta bez bazaru. Od klasických inzertních portálů se v mnoha ohledech liší. Vložení inzerátu je zcela zdarma a budete-li chtít, můžete využít některé z unikátních služeb. Rozhodnete-li se koupit/prodat auto bez autobazaru, ušetříte nemalou částku. V případě dražšího vozu se může úspora vyšplhat třeba i do vyšších desítek tisíc. Zároveň předejdete riziku, že narazíte na podvodnou firmu, která „omlazuje“ vozidla a maskuje nedostatky.

Využijte nadstandardní služby, které ostatní inzerce nanabízí

Auto soukromá inzerce Fair Play Auto myslí i na uživatele, kteří nemají s prodejem ojetých vozů žádné zkušenosti. Pro ty je připraven intuitivní autorádce pro maximálně snadné vyhledání vozidla. Tím však výčet služeb ani zdaleka nekončí – provozovatel vám poradí s legislativní stránkou transakce a budete-chtít, umožní vám prověření historie vozu v systému CEBIA za zvýhodněnou cenu. Za zmínku stojí také možnost kontroly technického stavu v síti profesionálních servisů a zajištění financování a pojištění. Fair Play Auto je služba, díky které ušetříte a můžete využít veškerých souvisejících služeb. Potřebujete snad další důvod, proč neprodělat v autobazaru?

Publikováno: 24. 11. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autosoukromá inzerce | prodej auta bez bazaru