Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Auto-moto

Brzda aneb měření výkonu motoru

Měření výkonu motoru je v současné době poměrně rozšířené. Mezi řidiči se pro měření výkonu motoru vžil termín „brzda“. Proč je vhodné využít tohoto zařízení?

Možnosti zvýšení výkonu motoru i o několik desítek procent pouhým přehráním jednotky využívá čím dál více řidičů. Proto je také měření výkonu motoru neboli „brzda“ čím dál vyhledávanější.

Tajemství skutečného výkonu motoru

Řadu jednotek je možné přehrát bez sebemenšího technického zásahu. Takto mnohdy majitel nemá šanci poznat, jestli byl výkon jeho vozidla zvýšen, pokud tedy nepozná rozdíl mezi udaným a skutečným výkonem při samotné jízdě.

Ani samotný prodejce nemusí být mnohdy informován o tom, že výkon motoru byl zvýšen. Tím spíše jsou kontrola a měření výkonu motoru užitečné při pořízení nového vozidla. Přehrát jednotku a zvýšit tak výkon motoru je nyní totiž velmi jednoduché, bez nutnosti technických úprav konstrukce vozidla. O to důležitější je v mnoha případech měření výkonu motoru.

„Brzda“ jako znak serióznosti

Mnohé tuningové firmy za „brzdu“ požadují zvláštní příplatek. Přitom by se mělo jednat o standardní úkon v rámci procesu zvýšení výkonu motoru. Jiné společnosti ani nedisponují potřebným zařízením, které by však už mělo být naprostou samozřejmostí. Taková společnost se mnohdy snaží zákazníkům „brzdu“ rozmluvit, i když se jedná o dobrý způsob, jak si ověřit zvýšený výkon motoru.

Kvalitní služby pro každý vůz

Rozhodně se vyplatí svěřit své vozidlo do rukou profesionálům, kteří si uvědomují důležitost měření výkonu motoru. Při zvyšování výkonu mnozí řidiči rádi sledují také názorný graf, který lze získat například při měření výkonu motoru v Brně. Není už tedy nutné výkon motoru pouze odhadovat!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *