Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

V luxusním voze se můžete vozit i bez milionů

Vozit si tak pozadí na pohodlném koženém sedadle a lehkým sešlápnutím plynu bodnout do slabin několika stovkám plnokrevníků. Téměř všichni tajně sníme o tom, že i v naší garáží jednoho dne zaparkuje některý z exkluzivních vozů, které se pravidelně skví na předních stránkách motoristických časopisů. Ve skutečnosti si však může luxusní automobil dovolit jen málokdo. Sny se většinou velmi rychle rozplynou. Přijde rodina, první hypotéka a na kontě zbude tak akorát na dovolenou… I tak se ovšem můžeme čas od času pořádně povozit. I ty nejdražší vozy si totiž lze pronajmout.

Jak by se vám líbilo alespoň na pár hodin usednou do vlajkové lodi Porsche nebo vyzkoušet, jak se jezdí v legendárním Hummeru H3? Není nic jednoduššího, než navštívit půjčovnu luxusních vozů Knokar a vybrat si to správné vozítko. Půjčovna nabízí krátkodobý, ale i dlouhodobý pronájem formou operativního leasingu, který je ideálním řešením pro firmy i jednotlivce. Potřebujete-li vozidlo, které vás bude reprezentovat před důležitými obchodními partnery, ale zároveň nechcete nebo nemůžete zatěžovat firemní rozpočet, jednoduše využijete komplexních služeb společnosti Knokar a nebudete se muset o nic starat. Mezi významné klienty, kteří dlouhodobý pronájem aut využívají, patří i Lucie Bílá a jak se zdá, nemůže si ho vynachválit.

Vraťme se však k vozovému parku, který vás zřejmě zajímá nejvíce. Kromě zmíněného Hummeru H3 nebo Porsche Panamery má disponuje půjčovna luxusních aut i dalšími luxusní automobily jako BMW 730 D, Mercedes Benz S350 CDI Long, Wolksvagen Phaeton Long nebo sportovní Audi R8. K mání je také limuzína Lincoln Town Car a čtyřkolka Outlander 650 MAX a celá řada dalších libových záležitostí. Na aktuální nabídku se ostatně můžete podívat sami. Půjčovna luxusních aut Knokar předčí vaše očekávání.