Logo, které si každý zapamatuje můžete mít i vy

Logo, které si každý zapamatuje můžete mít i vy

Firemní logo by nemělo být jen nicneříkajícím symbolem doplněným o název firmy. Mělo by být dobře rozpoznatelné od konkurence a zároveň by se v něm měla odrážet firemní filosofie. Stačí se podívat na giganty jako je Pepsi nebo McDonald's. Jejich loga si každý z nás vybaví i bez toho, abychom si museli koupit jejich produkty. Podobě by na tom měl být logotyp každé úspěšné firmy. Jak by se vám líbilo, kdyby si každý při pohledu na vaše logo ihned vybavil kvalitní služby nebo produkty, které nabízíte?

Tvorbu loga se nevyplácí podcenit

Tvorba loga je samostatnou disciplínou, kterou rozhodně neovládá každý grafik a webdesignér. Vytvořit kvalitní logo není otázkou několika minut a často ani hodin. Nevyhazujte proto peníze oknem a svěřte jeho profesionálům. Mezi ty patří i společnost PiXOLO, která nabízí komplexní služby v oblasti tvorby webových stránek a marketingu. V rámci projektu logo-banka.cz se specializuje na tvorbu logotypů a celkové firemní identity. Vytváří originální, snadno zapamatovatelné, ale zároveň výrazné, čitelné a nadčasové loga, díky která budou vaší práci dostatečně reprezentovat. Ke každému logu dostanete i logomanuál, který přesně definuje použití logotypu pro jednotlivé prvky komunikace, tedy jeho barevnost, fonty apod. PiXOLO nabízí také redesign loga, které již nějakou dobu využíváte, ale shledali jste ho zastaralým a nevyhovujícím soudobým požadavkům. Jak dopadly redesigny ostatních klientů si můžete prohlédnou přímo na webu.

Uložte své logo do Logobanky

Až bude vaše logo hotové, neváhejte ho přidat do databáze Logobanky. Ta momentálně čítá tisíce kvalitních logotypů, které slouží jak k inspiraci pro designéry, tak pro vaše obchodní partnery, kteří vaše logo využívají k pro prezentaci vašich produktů. Ukažte světu své logo i vy a rozšiřte povědomí o vaší firmě. Systémy, které jsou na logobanku napojeny a loga používají, prochází kontrolou, která zamezuje deformaci a ztráty barevnosti loga. V případě aktualizace v logobance dojde k okamžité aktualizaci všech zobrazených log i bez toho, aniž byste byli nuceni je opakovaně rozesílat.

Publikováno: 07. 02. 2013

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: kvalitní logo | logo | logomanuál | logotyp | pixolo | redesign loga | tvorba loga