Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

V moderním bydlení se meze nekladou

Minulé generace to měly s bydlením, respektive s jeho zařizováním, poměrně jednoduché. Každá éra se nesla v jediném stylu a s trochou nadsázky můžeme tvrdit, že nebylo moc co vymýšlet. V některých dekádách byl u nás dokonce výběr dekorací a nábytku do jisté míry poměrně omezený a domácnosti působily poněkud unifikovaným dojmem. Dnes je situace diametrálně odlišná a rozhodování se, v jakém duchu bydlení zařídíme, nám zabere ještě více času než samotná realizace.

Od retra až po futurismus

Fantazii se meze nekladou a vzhledem k pestré nabídce vybavení bytu není problém zařídit domácnost tak, jak jsme o ni vždy snili. Máte rádi retro? Poohlédněte se po spotřebičích, které jako by přicestovaly časem z 60. let. Nebo snad toužíte bydlet jako na zámku? I v tomto ohledu mají výrobci co nabídnout a není problém sehnat nábytek, který jako by z oka vypadl tomu, co jste viděli při poslední exkurzi honosného letohrádku. To samé platí i o ultramoderních kouscích, které budou aktuální i za několik desítek let. Zkrátka a dobře, nabídka je obrovská a je jen na nás, jakou si doma vytvoříme atmosféru.

Nejde však pouze o design jako takový, ale i o širokou nabídku materiálů. Dřevo, sklo, plasty, kámen – nic není tabu a výběr je opět otázkou vkusu.

Nevíte, kde hledat inspraci?

Pokud stojíte před realizací nového nebo rekonstrukcí stávajícího bydlení i vy, ale nevíte si rady, jak začít, nechte se inspirovat. Nemusíte utrácet za magazíny o bydlení – spoustu informací najdete zdarma na internetu. Doporučujeme portál bydleni21.cz, na kterém pravidelně vychází zajímavé články plné praktických rad a tipů. Pravidelnými čtenáři by se měli stát i ti, kteří jsou se svým bydlením spokojení – vždycky se najde způsob, jak ho vylepšit a zútulnit. Dělá-li vám starosti zahrada, čtěte kutilzahradnik.cz. I zde se dozvíte to, co už jste dávno měli vědět a samozřejmě i něco navíc. Zahradu, kterou vám bude každý soused závidět, vytvoříte i svépomocí. Zkuste to i sami a tím spíš budete s výsledkem spokojení!