Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Objevte kouzlo levných řadových domů v atraktivních lokalitách v blízkosti Prahy

Přemýšlíte o novém bydlení, ale nespokojíte se s obyčejným bytem nebo rodinným domkem? Chcete bydlet v blízkosti Prahy, ale zároveň se vyhnout povyku, který je pro hlavní město typický? Domov je místem, kam bychom se měli vždy rádi vracet a proto ze svým nároků v žádném případě neslevujte. Naopak, vyžadujte i nízké náklady za energie, důmyslně navržený interiér a další vlastnosti, které už dávno nejsou nadstandardem. Všechna tato kritéria do puntíku splňují nové developerské projekty, které má na svědomí společnost Doma-je-Doma. Vydejte se s námi na malou prohlídku Lidic a Buštěhradu. Některá z těchto adres se možná stane vašim novým domovem.

 

Vilky Buštěhrad

Levné domy v Buštěhradu jsou velkým lákadlem pro všechny, kteří preferují život v klidné lokalitě, ale vyžadují dobré spojení s centrem Prahy. Malá obec se nachází jen 20 km od centra a stojí v ní 125 domů holandského typu. Tyto nízkoenergetické stavby jsou k mání ve velikosti od 3+kk až po 5+kk, které nabízí dostatek prostoru i pro vícečlenné rodiny. Náklady na vytápění nepřekročí částku 1200 Kč měsíčně, k domu získáte vlastní pozemek a v jeho bezprostřední blízkosti je i udržovaný park Ořešín.

 

Lidická alej

Lidice si většina z nás spojuje s jejich pohnutou minulostí, ale v současné době patří k nejklidnějším a nejatraktivnějším lokalitám vůbec. Levné domy, které spadají do projektu Lidická alej, splňují nejnáročnější požadavky na nízkoenergetické bydlení a zároveň zachovávají unikátní charakter obce. Vyhovují přísnému regulačnímu plánu obce a jsou k mání v pěti typech. Všechny rodinné domy tvoří jednotný celek, který koresponduje s opečovávanými parky.

Pokud vás levné domy v Lidicích nebo Buštěhradu zaujaly, přečtěte si o nich více přímo na webu doma-je-doma.cz. Nedisponujete-li vlastními prostředky, můžete využít možnost financování, kterou vám zajistí přední zprostředkovatel hypotéčních úvěrů, společnost Hyposervis.