Objevte kouzlo levných řadových domů v atraktivních lokalitách v blízkosti Prahy

Objevte kouzlo levných řadových domů v atraktivních lokalitách v blízkosti Prahy

Přemýšlíte o novém bydlení, ale nespokojíte se s obyčejným bytem nebo rodinným domkem? Chcete bydlet v blízkosti Prahy, ale zároveň se vyhnout povyku, který je pro hlavní město typický? Domov je místem, kam bychom se měli vždy rádi vracet a proto ze svým nároků v žádném případě neslevujte. Naopak, vyžadujte i nízké náklady za energie, důmyslně navržený interiér a další vlastnosti, které už dávno nejsou nadstandardem. Všechna tato kritéria do puntíku splňují nové developerské projekty, které má na svědomí společnost Doma-je-Doma. Vydejte se s námi na malou prohlídku Lidic a Buštěhradu. Některá z těchto adres se možná stane vašim novým domovem.  

Vilky Buštěhrad

Levné domy v Buštěhradu jsou velkým lákadlem pro všechny, kteří preferují život v klidné lokalitě, ale vyžadují dobré spojení s centrem Prahy. Malá obec se nachází jen 20 km od centra a stojí v ní 125 domů holandského typu. Tyto nízkoenergetické stavby jsou k mání ve velikosti od 3+kk až po 5+kk, které nabízí dostatek prostoru i pro vícečlenné rodiny. Náklady na vytápění nepřekročí částku 1200 Kč měsíčně, k domu získáte vlastní pozemek a v jeho bezprostřední blízkosti je i udržovaný park Ořešín.  

Lidická alej

Lidice si většina z nás spojuje s jejich pohnutou minulostí, ale v současné době patří k nejklidnějším a nejatraktivnějším lokalitám vůbec. Levné domy, které spadají do projektu Lidická alej, splňují nejnáročnější požadavky na nízkoenergetické bydlení a zároveň zachovávají unikátní charakter obce. Vyhovují přísnému regulačnímu plánu obce a jsou k mání v pěti typech. Všechny rodinné domy tvoří jednotný celek, který koresponduje s opečovávanými parky. Pokud vás levné domy v Lidicích nebo Buštěhradu zaujaly, přečtěte si o nich více přímo na webu doma-je-doma.cz. Nedisponujete-li vlastními prostředky, můžete využít možnost financování, kterou vám zajistí přední zprostředkovatel hypotéčních úvěrů, společnost Hyposervis.