Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Vyberte si postel, na které se vám bude skvěle usínat

Známý slogan „Víš, s kým spíš?“, dnes parafrázujeme na výstižnější „Víš, na čem spíš?“. A kupodivu nebudeme rozebírat rozličné typy matrací, ale zaměříme se na nábytek, na kterém jsou podložky naskládány. Ano, budeme se bavit o postelích, protože i ty jsou nedílnou součástí mozaiky zvané perfektní spánek. Můžete si pořídit nejlepší matraci, ale opravdu vydatně se vyspíte jen v případě, že si dáte záležet také na výběru postele. Přestaňme však chodit kolem horké kaše a položme si zásadní otázku. Která postel je ta „správná“?

Klíčová je volba materiálu, ze kterého je zhotovena konstrukce. Měla by být pevná, stabilní, lehká a zároveň dobře vypadat. A právě to splňují dřevěné postele z masivu, které se v posledních letech dostaly do popředí zájmu bytových designérů. Postele s kovovou konstrukcí jsou sice často ve velmi efektním provedení, ale působí příliš chladně a většinou jdou ruku v ruce se sezónními trendy. Chcete-li postel, která je nadčasová, „jděte“ do masivní postele.

Fakt, že je postel z masivního dřeva, ovšem stále negarantuje její kvalitu. Ta závisí na jakosti použitého dřeva a jeho zpracování. Vsadíte-li na výrobce, který využívá prvotřídní dřevo a má s výrobou letité zkušenosti, dostane se vám postele, která bude po desítky let vypadat jako nová. A pokud se na ni přeci jen projeví zub času, jednoduše nedostatky renovujete.

Mezi renomované české výrobce patří i společnost Postelia s.r.o., která vyrábí postele z masivu, ale také špičkové matrace ze značkové německé pěny Carpenter a Eurofoam. Těm se však budeme věnovat příště a zaměříme se na nabídku postelí, ve najdete manželské postele v rozličných designových provedeních. Jsou vyrobeny ze smrkového, borovicového, dubového, javorového, jasanového, olšového nebo břízového masivu a všechny typy lze kombinovat s úložným prostorem, boxem či výsuvnými šuplíky. Stabilní konstrukce o síle 4 nebo 8 cm působí robustním dojmeme a stane se dominantou vaší ložnice. Postele z masivu Postelia si můžete prohlédnout naživo v pražské, brněnské a táborské prodejně, ale také hned na www.postelia.cz.

Postele z masivního dřeva patří mezi nábytek, který vaše bydlení oživí a provoní specifickou vůní lesa. To kov a jiné materiály neumí!

Postel z masivniho dreva