Výherní automaty - záludné přístroje, které nás přesto přitahují

Výherní automaty - záludné přístroje, které nás přesto přitahují

Výherní automaty nejsou příliš oblíbené a většina lidí se na ně dívá skrz prsty. Není divu, spoustu hráčů připravily o nemalé částky a podílely se na rozvrácení rodin. Přesto všechno nás tyto mašinky nějakým záhadným způsobem přitahují a jen málokdo si do nich nehodil alespoň pár korun. Někteří měli štěstí a rizikovou investici rozmnožili, jiní odešli s pocitem, že to zkusili. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, nahlédněte s námi do zákulisí. Prozradíme vám o automatech to, co jste o nich možná netušili...

Malý výlet do historie automatů

U zrodu prvního automatu stál německý imigrant August Fey. Jeho přístroj dal základ pozdějším verzím a i on se skládal z několika válců s různými symboly. Jakmile se v okénku objevily tři totožné, mohli jste si mnout ruce. O pár let později jeho vynález zdokonalil Herbert Mills, který přidal další symboly a okénko, díky kterému měli hráči větší přehled o tom, jak moc blízko k výhře byli. A byl to právě Mills, díky kterému klasické automaty zažily opravdový boom a rozšířily se po celých Spojených státech. Hazardní hry sice nebyly legální, ale to vyřešily věcné ceny, které nahradily finanční výhry. Jakmile se v roce 1931 hazard zlegalizoval v Nevadě, putovaly automaty rovnou do tamních kasín. O další posun se postarala firma belly, která klasické automaty výrazně vylepšila. Hra byla svižnější a hráči mohli sázet vyšší sázky a vyhrávat jackpoty. Automaty šly vždy ruku v ruce s nejnovějšími technologiemi a byla jen otázka času, kdy je někdo převede do digitální podoby. I to se nakonec stalo a herny ovládly video automaty, které slibovaly ještě větší porci zábavy, nejrůznější mezi hry a další prvky, o kterých si mohly klasické automaty nechat zdát.

Chcete si zahrát a neriskovat?

A jak je to s automaty dnes? Klasické i video automaty najdeme téměř na každém rohu. Lákají nás zvukem cinkajících peněz a možností snadné výhry. Pokud jste se doposud automatům úspěšně vyhýbali, rozhodně s hraním nezačínejte. Mějte na paměti, že hraní způsobuje závislost a je možné jen od 18ti let. V případě, že vás si přeci jen chcete zahrát, ale v žádném případě nehodláte investovat těžce vydělané peníze, vyzkoušejte automatové hry na intenretu. Automaty zdarma najdete na „www.automaty-ruleta-zdarma.cz“ a budete si moct vybrat mezi obrovským množstvím klasických i video verzí. Rozhodnete-li se přesto vyzkoušet hru na „ostro“, orientujte se na kasína, která hráčům dávají vstupní bonusy. Ty můžete využít i bez toho, aniž byste museli hrát za vlastní peníze.

Publikováno: 30. 09. 2013

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam