Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Výherní automaty – záludné přístroje, které nás přesto přitahují

Výherní automaty nejsou příliš oblíbené a většina lidí se na ně dívá skrz prsty. Není divu, spoustu hráčů připravily o nemalé částky a podílely se na rozvrácení rodin. Přesto všechno nás tyto mašinky nějakým záhadným způsobem přitahují a jen málokdo si do nich nehodil alespoň pár korun. Někteří měli štěstí a rizikovou investici rozmnožili, jiní odešli s pocitem, že to zkusili. Ať už patříte do kterékoliv skupiny, nahlédněte s námi do zákulisí. Prozradíme vám o automatech to, co jste o nich možná netušili…

Malý výlet do historie automatů

U zrodu prvního automatu stál německý imigrant August Fey. Jeho přístroj dal základ pozdějším verzím a i on se skládal z několika válců s různými symboly. Jakmile se v okénku objevily tři totožné, mohli jste si mnout ruce. O pár let později jeho vynález zdokonalil Herbert Mills, který přidal další symboly a okénko, díky kterému měli hráči větší přehled o tom, jak moc blízko k výhře byli. A byl to právě Mills, díky kterému klasické automaty zažily opravdový boom a rozšířily se po celých Spojených státech. Hazardní hry sice nebyly legální, ale to vyřešily věcné ceny, které nahradily finanční výhry. Jakmile se v roce 1931 hazard zlegalizoval v Nevadě, putovaly automaty rovnou do tamních kasín.

O další posun se postarala firma belly, která klasické automaty výrazně vylepšila. Hra byla svižnější a hráči mohli sázet vyšší sázky a vyhrávat jackpoty.

Automaty šly vždy ruku v ruce s nejnovějšími technologiemi a byla jen otázka času, kdy je někdo převede do digitální podoby. I to se nakonec stalo a herny ovládly video automaty, které slibovaly ještě větší porci zábavy, nejrůznější mezi hry a další prvky, o kterých si mohly klasické automaty nechat zdát.

Chcete si zahrát a neriskovat?

A jak je to s automaty dnes? Klasické i video automaty najdeme téměř na každém rohu. Lákají nás zvukem cinkajících peněz a možností snadné výhry. Pokud jste se doposud automatům úspěšně vyhýbali, rozhodně s hraním nezačínejte. Mějte na paměti, že hraní způsobuje závislost a je možné jen od 18ti let. V případě, že vás si přeci jen chcete zahrát, ale v žádném případě nehodláte investovat těžce vydělané peníze, vyzkoušejte automatové hry na intenretu. Automaty zdarma najdete na „www.automaty-ruleta-zdarma.cz“ a budete si moct vybrat mezi obrovským množstvím klasických i video verzí.

Rozhodnete-li se přesto vyzkoušet hru na „ostro“, orientujte se na kasína, která hráčům dávají vstupní bonusy. Ty můžete využít i bez toho, aniž byste museli hrát za vlastní peníze.