Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Kouřit lze zdravě a levněji!

Hrajete si s myšlenkou, že nadobro skoncujete s kouřením, ale zatím se vám to nedaří? Přestat kouřit představuje pro drtivou většinu kuřáků nepředstavitelný problém. Kouření způsobuje jak fyzickou, tak psychickou závislost, kterou dokáže přemoct jen malý zlomek kuřáků. Jednou z možností, jak se nezdravého zlozvyku zbavit, jsou nikotinové náplasti. Ani ty však nejsou příliš účinné, protože kuřákovi neposkytnou to, co je pro něj možná ještě důležitější, než samotný nikotin, a to pocit kouření. Tento akt má kuřák zafixován jako velmi příjemný, až relaxační zážitek, což je dostatečný důvod pro to, aby se ho jen tak nevzdali.

Když kouřit, tak zdravě!

Zkoušeli jste již téměř všechno, ale stále se vám nedaří přestat? A vyzkoušeli jste elektronickou cigaretu? Toto unikátní zařízení, které bylo vynalezeno a patentování v Číně v roce 2006, přineslo kuřákům zcela ojedinělou možnost – kouřit zdravě. Elektronická cigareta je se od té klasické na první pohled neliší. Uvnitř však skrývá speciální zařízení – atomizér, který odpařuje náplň zvanou e-liquid. Neprobíhá v ní spalování a do těla kuřáka se dostane pouze čistý nikotin. „Odpadní“ látkou je pára. Karcinogenní látky a nepříjemný zápach se u elektronické cigarety nekonají. V čem je háček? Žádný není, e-cigarety mají ještě jednu výhody – jsou podstatně levnější, než běžné cigarety.

Pozor na napodobeniny

Nenechte se omezovat zákazem kouření na veřejných prostranstvích. E-cigaretu si můžete „zapálit“, kdekoliv se vám zamane, aniž byste pobuřovali okolí nepříjemným zápachem. Abyste si zdravé kouření skutečně užili, vyvarujte se levných a nepříliš kvalitních e-cigaret, které nabízí asijští trhovci. Ty nevydrží déle, než několik dní, případně týdnu a navíc nedokáží dávkovat nikotin tak, jako skutečné cigarety. Hledáte-li skutečně kvalitní kousky, najdete je na highlife.cz a to včetně kompletního příslušenství. A zdravé kouření může začít!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *