Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Móda

Za kormidlem ve velkém stylu

Také se nemůžete dočkat, až se jaro přehoupne do letních měsíců a vy, stejně jako každý rok, vyrazíte vstříc novým zážitkům? Léto je pro většinu z nás symbolem dovolené a byla by škoda ho prosedět doma. Patříte-li navíc k lidem, kteří si ho nedokáží představit bez vody, oceníte tip na nestárnoucí módní doplněk, který vás promění v nefalšovaného mořského vlka. Řeč nebude o ničem jiném, než o modrobílém pruhovaném námořnickém tričku. Schválně se podívejte na dobové fotografie vodáků a dojdete k závěru, že se jejich oděv prakticky nezměnil. Móda přichází a odchází, námořnická trička však zůstávají. My víme, kde si je můžete objednat i s originálním potiskem. Odlište se od suchozemských červů a vrhněte se vstříc houpavému rytmu vodní hladiny stylově.

Námořnické tričko z vás udělá mořského vlka

Nezáleží na tom, zda léto strávíte na jachtě, houseboatu či na přehradě s nafukovacím člunem. Námořnické tričko vám dodá pocit, že jste nepostradatelným členem posádky a to i v případě, že kormidlo či pádlo držíte poprvé v životě. Pánové v něm vypadají jako muži, děti roztomile a dámy? Ty jsou k nakousnutí. Nemůžete-li námořnická trička sehnat u svého oblíbeného prodejce s oděvy, koukněte po nich na trops-sport.cz. Oblíbený e-shop nabízí celou řadu sportovního a volnočasového oblečení a nově i pruhovaný námořnická trička.

Námořnická trička pro celou rodinu

Na trops-sport.cz si můžete objednat námořnická trička ve všech velikostech a navíc s originálním potiskem. Součástí sortimentu je i oblíbené dětské a dámské námořnické tričko a vy tak můžete do námořnického obléknout celou rodinu. Co se potisku týče, je jen na vás, zda si na triko necháte natisknout jméno či jiný text. Oblíbená jsou i trika s obrázkem kotvy či pádla. Všechna jsou skladem a odeslána do druhého dne. V případě zájmu vám prodejce zhotoví expresní potisk a vy tak na triko nebudete čekat. Také se již nemůžete dočkat, až zvednete kotvy a vyrazíte ve svém zbrusu novém trikotu? Nejste sami!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *