Za kormidlem ve velkém stylu

Za kormidlem ve velkém stylu

Také se nemůžete dočkat, až se jaro přehoupne do letních měsíců a vy, stejně jako každý rok, vyrazíte vstříc novým zážitkům? Léto je pro většinu z nás symbolem dovolené a byla by škoda ho prosedět doma. Patříte-li navíc k lidem, kteří si ho nedokáží představit bez vody, oceníte tip na nestárnoucí módní doplněk, který vás promění v nefalšovaného mořského vlka. Řeč nebude o ničem jiném, než o modrobílém pruhovaném námořnickém tričku. Schválně se podívejte na dobové fotografie vodáků a dojdete k závěru, že se jejich oděv prakticky nezměnil. Móda přichází a odchází, námořnická trička však zůstávají. My víme, kde si je můžete objednat i s originálním potiskem. Odlište se od suchozemských červů a vrhněte se vstříc houpavému rytmu vodní hladiny stylově.

Námořnické tričko z vás udělá mořského vlka

Nezáleží na tom, zda léto strávíte na jachtě, houseboatu či na přehradě s nafukovacím člunem. Námořnické tričko vám dodá pocit, že jste nepostradatelným členem posádky a to i v případě, že kormidlo či pádlo držíte poprvé v životě. Pánové v něm vypadají jako muži, děti roztomile a dámy? Ty jsou k nakousnutí. Nemůžete-li námořnická trička sehnat u svého oblíbeného prodejce s oděvy, koukněte po nich na trops-sport.cz. Oblíbený e-shop nabízí celou řadu sportovního a volnočasového oblečení a nově i pruhovaný námořnická trička.

Námořnická trička pro celou rodinu

Na trops-sport.cz si můžete objednat námořnická trička ve všech velikostech a navíc s originálním potiskem. Součástí sortimentu je i oblíbené dětské a dámské námořnické tričko a vy tak můžete do námořnického obléknout celou rodinu. Co se potisku týče, je jen na vás, zda si na triko necháte natisknout jméno či jiný text. Oblíbená jsou i trika s obrázkem kotvy či pádla. Všechna jsou skladem a odeslána do druhého dne. V případě zájmu vám prodejce zhotoví expresní potisk a vy tak na triko nebudete čekat. Také se již nemůžete dočkat, až zvednete kotvy a vyrazíte ve svém zbrusu novém trikotu? Nejste sami!