Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

Hit letošních Vánoc: Elektrická vozítka pro děti

Blíží se Vánoce a rodiče stojí před nelehkým úkolem. Vybrat dárky, které děti opravdu potěší, dnes není zrovna jednoduché. Děti nejsou příliš vděčná stvoření a nechcete-li, aby byla vaše snaha marná, dejte si na výběru dárků opravdu záležet. Anebo ne. Jděte na jistotu a pořiďte svým potomkům pořádné vozítko. Co třeba Jaguar XF-R nebo Bentley Continental GT v modré metalíze? Myslíme to vážně, nicméně obavy stranou. Vaše bankovní konto nebude o několik milionů chudší. Nemáme na mysli opravdová auta, ale populární elektrická dětská vozítka. Ještě jste o nich neslyšeli?

Vypadají tak opravdově…

Které dítě by nesnilo o vlastním sporťáků nebo offroadu? Kluk, nebo holka, všechny děti milují luxusní a silné automobily a vy jim letos můžete splnit sen. Při pohledu na elektrická dětská vozítka si postesknete, že něco podobného nebylo k mání za vašich dětských let. Exkluzivní a do do detailu propracovaný vzhled hovoří za vše.

Jaguar

Autíčka mají pevnou konstrukci a jsou vyrobena z tvrzeného plastu, mají náhon na zadní kola a hravě zvládnou téměř jakýkoliv terén. Děti v nich mohou jezdit po betonovém povrchu i po trávníku. Celkový dojem umocňují otevírací dveře, řadící páka, osvětlení předních a zadních světel a spousta dalších detailů. Nechybí ani efektní ozvučení a v případě dodatečného modulu lze přehrávat i „empétrojky“. O tichý chod se starají gumové pruhy na kolech a bezpečnost zajišťuje pás. Potěší vás i skutečnost, že vozítko nevyžaduje žádnou údržbu a stačí, když pravidelně dobijete baterii.

Ovládání je velmi snadné a brzdu nahrazuje tah motoru při nesešlápnutém plynovém pedálu. Jakmile malý řidič přestane přidávat plyn, vozítko zabrzdí. A co je nejlepší? Díky dálkovému ovládání budete mít nad autíčkem absolutní kontrolu.

Rolls Royce

Kde je seženete?

Snad největší výběr elektrických vozítek pro děti najdete na www.fakthracky.cz. Můžete si ho objednat z pohodlí domova, případně si připlatit za sestavení a vyzvednout si ho osobně.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.