Hit letošních Vánoc: Elektrická vozítka pro děti

Hit letošních Vánoc: Elektrická vozítka pro děti

Blíží se Vánoce a rodiče stojí před nelehkým úkolem. Vybrat dárky, které děti opravdu potěší, dnes není zrovna jednoduché. Děti nejsou příliš vděčná stvoření a nechcete-li, aby byla vaše snaha marná, dejte si na výběru dárků opravdu záležet. Anebo ne. Jděte na jistotu a pořiďte svým potomkům pořádné vozítko. Co třeba Jaguar XF-R nebo Bentley Continental GT v modré metalíze? Myslíme to vážně, nicméně obavy stranou. Vaše bankovní konto nebude o několik milionů chudší. Nemáme na mysli opravdová auta, ale populární elektrická dětská vozítka. Ještě jste o nich neslyšeli?

Vypadají tak opravdově...

Které dítě by nesnilo o vlastním sporťáků nebo offroadu? Kluk, nebo holka, všechny děti milují luxusní a silné automobily a vy jim letos můžete splnit sen. Při pohledu na elektrická dětská vozítka si postesknete, že něco podobného nebylo k mání za vašich dětských let. Exkluzivní a do do detailu propracovaný vzhled hovoří za vše. Jaguar Autíčka mají pevnou konstrukci a jsou vyrobena z tvrzeného plastu, mají náhon na zadní kola a hravě zvládnou téměř jakýkoliv terén. Děti v nich mohou jezdit po betonovém povrchu i po trávníku. Celkový dojem umocňují otevírací dveře, řadící páka, osvětlení předních a zadních světel a spousta dalších detailů. Nechybí ani efektní ozvučení a v případě dodatečného modulu lze přehrávat i „empétrojky“. O tichý chod se starají gumové pruhy na kolech a bezpečnost zajišťuje pás. Potěší vás i skutečnost, že vozítko nevyžaduje žádnou údržbu a stačí, když pravidelně dobijete baterii. Ovládání je velmi snadné a brzdu nahrazuje tah motoru při nesešlápnutém plynovém pedálu. Jakmile malý řidič přestane přidávat plyn, vozítko zabrzdí. A co je nejlepší? Díky dálkovému ovládání budete mít nad autíčkem absolutní kontrolu. Rolls Royce

Kde je seženete?

Snad největší výběr elektrických vozítek pro děti najdete na www.fakthracky.cz. Můžete si ho objednat z pohodlí domova, případně si připlatit za sestavení a vyzvednout si ho osobně.

Publikováno: 02. 12. 2014

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: dětská elektrická auta | dětská elektrická vozítka