Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

Zaostřeno na: Prodej rodinných domů v lokalitě Praha – Štěrboholy

Někteří developeři jsou jsou mnohem nápaditější než ostatní a za své projekty sklízí jedno ocenění za druhým. Mezi absolutní českou špičku patří společnost FINEP, která je na trhu téměř dvacet let a v minulosti realizovala tisíce bytových jednotek v České republice i na Slovensku. FINEP stojí za projekty jako Britská čtvrť, Nová Harfa a Harfa Park, Rezidence Císařka a dalšími známými developerskými projekty. V následujících řádcích vám představíme bytový projekt Rodinné domy Štěrboholy, který zaujme každého, kdo se zajímá o prodej rodinných domů Praha.

Rodinné domy na prodej se nachází mezi starší zástavbou Štěrbohol a klidnou lokalitou Dolních Měcholup. Jednadvacet řadových rodinných domů harmonicky navazuje na developerský projekt Malý háj a z druhé strany, kde se připravuje park s odpočinkovými zónami, plynule navazuje na starší rodinné domy.

rodinne-domy-sterboholy

Bydlení v příjemné lokalitě s bohatými možnostmi aktivního vyžití

Lokalita Praha – Štěrboholy nabízí široké spektrum příležitostí, jak strávit volný čas. Sportovci a příznivci aktivní relaxace ocení přítomnost nového sportovního areálu s víceúčelovou sportovní halou, tenisovými kurty a hřištěm s umělou trávou třetí generace. Pro cyklisty je připravena nová cyklostezka a na své si přijdou také milovníci inline bruslení. A nesmíme zapomenout ani na golfový areál Golf Hostivař, vzdálený cca 10 minut jízdy.

Budoucí obyvatelé rodinných domků, kteří si na sportování příliš nepotrpí, mohou nasávat atmosféru krásné okolní přírody a pravidelně relaxovat procházkami v přírodním parku Hrušov.

Nadstandardní bydlení za standardní cenu

Vraťme se však k samotným rodinným a jejich největším přednostem. Na první pohled vás upoutá příjemná moderní architektura a poté, co překročíte práh, zase promyšlené dispoziční řešení. Domy jsou k mání s dispozicemi 4+kk s obytnou plochou od 125 m2 do 155 m2. O prostor skutečně není nouzi a když k tomu připočítáte velký výběr nadstandardního vybavení a prodlouženou záruku na 3 roky, není co řešit.

sterboholy-rodinny-dum

Největším lákadlem je skvělý poměr kvality a ceny – rodinné domy Šterboholy jsou jedním z mála bydlení v Praze, která snoubí prémiovou lokalitu, vynikající dostupnost MHD a naprosto bezproblémové napojení na pražské výpadovky. Další informace najdete na www.finep.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *