Zaostřeno na: Prodej rodinných domů v lokalitě Praha - Štěrboholy

Zaostřeno na: Prodej rodinných domů v lokalitě Praha - Štěrboholy

Někteří developeři jsou jsou mnohem nápaditější než ostatní a za své projekty sklízí jedno ocenění za druhým. Mezi absolutní českou špičku patří společnost FINEP, která je na trhu téměř dvacet let a v minulosti realizovala tisíce bytových jednotek v České republice i na Slovensku. FINEP stojí za projekty jako Britská čtvrť, Nová Harfa a Harfa Park, Rezidence Císařka a dalšími známými developerskými projekty. V následujících řádcích vám představíme bytový projekt Rodinné domy Štěrboholy, který zaujme každého, kdo se zajímá o prodej rodinných domů Praha. Rodinné domy na prodej se nachází mezi starší zástavbou Štěrbohol a klidnou lokalitou Dolních Měcholup. Jednadvacet řadových rodinných domů harmonicky navazuje na developerský projekt Malý háj a z druhé strany, kde se připravuje park s odpočinkovými zónami, plynule navazuje na starší rodinné domy. rodinne-domy-sterboholy

Bydlení v příjemné lokalitě s bohatými možnostmi aktivního vyžití

Lokalita Praha - Štěrboholy nabízí široké spektrum příležitostí, jak strávit volný čas. Sportovci a příznivci aktivní relaxace ocení přítomnost nového sportovního areálu s víceúčelovou sportovní halou, tenisovými kurty a hřištěm s umělou trávou třetí generace. Pro cyklisty je připravena nová cyklostezka a na své si přijdou také milovníci inline bruslení. A nesmíme zapomenout ani na golfový areál Golf Hostivař, vzdálený cca 10 minut jízdy. Budoucí obyvatelé rodinných domků, kteří si na sportování příliš nepotrpí, mohou nasávat atmosféru krásné okolní přírody a pravidelně relaxovat procházkami v přírodním parku Hrušov.

Nadstandardní bydlení za standardní cenu

Vraťme se však k samotným rodinným a jejich největším přednostem. Na první pohled vás upoutá příjemná moderní architektura a poté, co překročíte práh, zase promyšlené dispoziční řešení. Domy jsou k mání s dispozicemi 4+kk s obytnou plochou od 125 m2 do 155 m2. O prostor skutečně není nouzi a když k tomu připočítáte velký výběr nadstandardního vybavení a prodlouženou záruku na 3 roky, není co řešit. sterboholy-rodinny-dum Největším lákadlem je skvělý poměr kvality a ceny – rodinné domy Šterboholy jsou jedním z mála bydlení v Praze, která snoubí prémiovou lokalitu, vynikající dostupnost MHD a naprosto bezproblémové napojení na pražské výpadovky. Další informace najdete na www.finep.cz.

Publikováno: 27. 04. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: prodej rodinných domů praha | rodinné domy štěrboholy