Zařiďte si reprezentativní a praktickou kancelář. Jde to i levně!

Zařiďte si reprezentativní a praktickou kancelář. Jde to i levně!

Chcete pracovat efektivněji a zvýšit šanci na úspěch při jednání s obchodními partnery a klienty? Možná se budete divit, ale řeč nebude o „úžasném“ doplňku stravy, který vám dodá příval energie. Zaměříme se na prostředí, ve kterém pracujete – na vaši kancelář. Není tajemstvím, že praktický a vkusně zařízený interiér dokáže hotové divy.

Prostředí kanceláře reflektuje váš byznys

Pokud jste prostředí své kanceláře podceňovali, je na čase to změnit. Rozhlédněte se kolem sebe a položte si jednoduchou otázku. Vžijte se do role lidí, kteří za vámi pravidelně dochází na obchodní jednání – jak na vás interiér působí? Je dostatečně reprezentativní, anebo naopak v něm naopak panuje spíše negativní atmosféra? Pak je na čase to změnit!

Na co se zaměřit?

Alfou a omegou je kvalitní nábytek. I vy si zasloužíte praktické kancelářské skříně, které pojmou veškeré šanony s dokumenty a spoustu dalších věcí. A dejte si záležet i na svém „kapitánském můstku“ - kancelářském stole s dostatečně velkou pracovní plochou a ergonomickou židlí, která bude hýčkat vaši páteř.

Nemáte čas? Pusťte se do nakupování online!

Ale co když nemáte na zařizování kanceláře čas a navíc nedisponujete příliš velkým rozpočtem? Pak vás zřejmě potěší komplexní sortiment, který nabízí společnost Fintania Trade s.r.o. na svém e-shopu helap.cz. Najdete zde více než 4 000 druhů kvalitního zboží za velmi zajímavé ceny.

Kompletní vybavení pro kancelář na jednom místě

V rámci ucelené nabídky kancelářského nábytku na vás čekají kancelářské stoly, židle a křesla, skříňové sestavy, ale také kovové lavice, šatní skříně a kartotéky, jednací stoly nebo nábytek do recepce. Samozřejmostí je i kompletní sortiment kancelářských potřeb všeho druhu, tabule a nástěnky, drogistické zboží a občerstvení. A nechybí ani „specialitky“ v podobě ochranných podložek pod židli Zkrátka a dobře vše na jednom místě. Díky Fintania Trade zařídíte kancelář od A do Z a stejně dobře se vám sní bude spolupracovat dlouhodobě (např. pravidelné dodávky kancelářských potřeb). Nebudete-li si vědět rady s nákupem, nepřehlédněte praktického nákupního rádce přímo na helap.cz. Dozvíte se, jak postupovat při výběru kancelářského nábytku, jaký papír je nejlepší a další tipy.

Publikováno: 05. 12. 2014

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: jednací stoly | kancelářské skříně | kancelářské stoly