TIRshop, to jsou kvalitní náhradní díly (nejen) pro kamiony za super ceny

TIRshop, to jsou kvalitní náhradní díly (nejen) pro kamiony za super ceny

Podnikáte v dopravě a máte na starost vozový park čítající nákladní vozy nebo kamiony? V tom případě moc dobře víte, že údržbu namáhaných vozidel, které jsou v provozu téměř nonstop, není radno podceňovat. Jediným způsobem jak snížit vysoké náklady za opravy je pravidelný servis. A protože ani ten nejspolehlivější dopravní prostředek nebude jezdit bez poruchy věčně, neměli byste podceňovat kvalitu náhradních dílů.

Proč se na náhradních dílech nevyplácí šetřit?

Investice do komponentů od prověřených výrobců vás ve finále přijde mnohem levněji než počáteční úspora na levnější součástkách, které se odporoučí dříve než se stačí zaběhnout. Jděte zlatou střední cestou a nakupujte tam, kde vám nabídnou bezkonkurenční ceny a špičkovou kvalitu.

Kde najdete bezkonkurenční poměr ceny a kvality?

Náhradní díly pro kamiony a větší nákladní vozy nenajdete na každém rohu. A když už narazíte na to, co hledáte, nebude vám vyhovovat vysoká cena nebo nízká kvalita. Díky specializovaném prodejci TirShop.sk nic takového řešit nebudete. Zavedený e-shop nabízí široký sortiment náhradních dílů pro kamiony značek DAF, MAN, Renault, Scania, Volvo, Iveco a Mercedes. A nechybí ani nové a repasované brzdové třmeny pro autobusy a osobní automobily. Vzpomeňme také vzduchové ventily, palivové nádrže, elektropříslušenství (zásuvky, zástrčky, adaptéry...), brzdové válce a nastavovače či výbavu a doplňky v podobě krytů kol, stěračů, sněhových řetězů nebo třeba nemrznoucí směsi. TirShop.sk provozuje společnost TIRSHOP-SJ s.r.o. Vybrané náhradní díly si můžete objednat v e-shopu, ale také telefonicky. Nenajdete-li v aktuální nabídce to, co zrovna hledáte, nevadí. Stačí se ozvat a prodejce se vynasnaží vyhovět i vašim nestandardním požadavkům.

Publikováno: 21. 08. 2014

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: tirshop