Dokonalé bydlení v Praze existuje!

Dokonalé bydlení v Praze existuje!

Praha byla vždy synonymem pro poněkud uspěchané a hektické místo a rodiny s dětmi měli problém sehnat bydlení, které by bylo v klidné, ale zároveň dostupné lokalitě. V podstatě si mohli vybrat mezi rušným centrem a periferií s nedostatečnou občanskou vybaveností. Díky moderním developerským projektům je však všechno jinak. Vznikají v atraktivních lokalitách s dostatkem zeleně a zároveň nejsou odstřihnuty od veškerého dění. Perfektním příkladem je projekt s poněkud poetickým názvem Barevné Letňany. Pokud se o moderní bydlení v Praze zajímáte, pravděpodobně jste o něm již slyšeli. Aby také ne, když získal mnoho prestižních ocenění. A právě proto se developerská společnost Trigema Development rozhodla ve výstavbě pokračovat. Uvažujete-li o bydlení v hlavním městě, dost možná vás 2Barevné Letňany uchvátí.

Líbily se vám Barevné Letňany? Dvoubarevné jsou ještě lepší!

Nový developerský projekt 2Barevné Letňany by měl být ještě útulnější, než původní tři bytové domy v původní zástavbě (podle barvy fasády nesou názvy Červený, Modrý a Žlutý dům). Půjde o zelené bydlení s vysokým standardem, který uspokojí i ty nejnáročnější nájemníky. Developeři byty navrhli s ohledem na maximální pohodlí obyvatel a zároveň dbali ohledy na životní prostředí. Výsledek stojí za to. Moderní byty jsou prostorné a větrané a vytápěné rekuperační jednotkou, kter zajišťuje nejen kvalitnější vzduch, ale i výraznou úsporu za energie. Samozřejmostí jsou plastová okna s trojskly, která zamezí únikům tepla.

Klidná, ale rozhodně ne odlehlá lokalita

Letňany jsou vyhledávanou lokalitou, která kombinuje harmonické prostředí a vynikající občanskou vybavenost. Na své si přijde opravdu každý – rodiny s dětmi ocení přítomnost ohrazené zelené zóny, ve které si děti mohou hrát, aniž by jim hrozilo nebezpečí jedoucích automobilů. Aktivní jedinci mohou zase trávit odpoledne v přilehlém Letňanském lesoparku. Budete-li se potřebovat rychle dostat do centra, využijete některý z mnoha spojů. Shrnuto a podtrženo, 2Barevné Letňany jsou úžasným místem pro život. Pokud vás projekt zaujal, nezapomeňte se podívat na oficiální webovky 2barevneletnany.cz.