Na faře je nejlépe v zimě

Na faře je nejlépe v zimě

Až se zima zeptá, co jsi dělal v létě, budete mít připravenou jasnou odpověď. Rezervoval jsem ubytování na úžasnou dovolenou. Ano, skutečně je to tak, právě teď je ta nejvhodnější doba. Termínů pro zimní dovolenou je ještě dostatek a rozhodně je z čeho vybírat. Jednou z nejžádanějších lokalit jsou Krkonoše a s nimi i rezidence FARRA. Apartmány FARRA se nachází v centru obce Černý Důl, pouhých 400 metrů od skiareálu, což potěší všechny milovníky zimních sportů. Velkou devízou Krkonoš jsou příhodné klimatické podmínky, kde je na rozdíl od jiných lokalit zaručena sněhová nadílka.

Bydlete stylově

Apartmány FARRA jsou velmi moderní možností, jak se v Krkonoších ubytovat. Byly přestavěny z nevyužívaného církevního objektu a díky nápadu Martin Roubala, který v Černém Dolu provozuje stylové roubenky, dostala fara nové využití a stal se z ní architektonický skvost. Kombinuje totiž prvky stylové architektury minulých století s modernou a kreativními designovými myšlenkami. FARRA patří k portfoliu objektů chalupy Roubal. Je nejmladším domem, který se podařilo rodině Martina Roubala mistrně restaurovat. Uvnitř objektu čeká na své hosty pět stylových apartmánů. Každý z nich přirozeným způsobem využívá potenciál přírodních živlů, co do surovin výstavby, i do vybavení a výzdoby. Jako stavební materiál byl použit kámen, dřevo a sklo, což nadchne milovníky přírody a vyznavače moderního minimalismu.

V jednoduchosti je krása

Apartmány jsou inspirovány čtyřmi ročními obdobími. Kámen, dřevo a sklo jsou dokonalým odrazem symbiózy vkusu a umění. Že je v jednoduchosti je krása, zde platí doslova. Interiér zdobí preciznost sklářských mistrů a v recepci naleznete jako inventář 250 let starý dub. Rezervujte si termín pro zimní sezónu a těšte se na dny strávené na sjezdovce a večer v teplém a příjemném zázemí apartmánu. V interiéru se nachází pětimetrový bazén s protiproudem a sauna, což je pro zimní večery ideální kombinace. Centrální místností je společenská hala s velkým krbem, vinotékou, s možností posezení u kávy nebo něčeho ostřejšího. Užijte si dovolenou, na kterou budete dlouho vzpomínat.

Publikováno: 05. 08. 2021

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam