3D etikety – efektivní forma propagace

3D etikety – efektivní forma propagace

Nezáleží na tom, zda váš byznys prosperuje po mnoho let, či s podnikáním teprve začínáte. V obou případech nesmíte zapomenout na neustálou propagaci produktů a služeb, která vám zaručí stálý přísun zákazníků. A není nic účinnějšího, než drobné dárečky (reklamní předměty, chcete-li), které budou mít klienti neustále na očích. Zapomeňte však na potištěné propisky a podobné blbinky, které zákazník dříve, nebo později někam založí. Pozorně se podívejte na svou ledničku a budete doma. Většina lidí si na dveře lednice věší lístečky s upomínkami a lepí nejrůznější samolepky. I vy jim můžete jednu věnovat a ne jen tak ledajakou.

Nápadité a odolné

Etikety jsou velmi efektivním způsobem, jak se dostat do podvědomí klienta. Schválně si spočítejte, kolikrát za den otevřete dveře od lednice. Přesně tolikrát spatří potencionální zákazních vaše logo, značku či jiný motiv, který symbolizuje vaše podnikání. Ptáte se, proč by si měl na svou ledničku nalepit zrovna vaší etiketu? Protože jsou ve 3D! Poloplastické samolepky si díky UV filtru zachovávají barvu, je omyvatelná vodou a je obalena vodojasnou pryskyřicí, která zvýrazní její tvar a současně chrání povrch. 3D etiketa nejen hezky vypadá, ale zároveň vydrží opravdu dlouho.

Chcete taky etiketu? Dostanete ji u Holingera!

Společnost Holinger nabízí několik variant 3D etiket, mezi které patří i speciální nažehlovaíc etikety na textil. Máte-li o bezkonkurenční způsob zviditelnění zájem, stačí odeslat grafické podklady, případně již vytisknuté samolepky na PVC fólii. Přesné specifikace najdete na holinger.cz. Společnost se neomezuje jen na 3D etikety, ale zároveň nabízí celou řadu dalších populárních reklamních předmětů (kancelářské potřeby, klíčenky, magnetky). Většinou se jedná o tradiční kousky ve vylepšeném kabátku, takže se máte (repektive vaši klienti) na co těšit.

Publikováno: 21. 07. 2012

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam

Tagy: 3D etikety | 3D samolepky | etiketa | etikety | marketing | reklama | reklamní předměty | samolepky