3 tipy na zahradní vybavení, se kterým si léto opravdu užijete

3 tipy na zahradní vybavení, se kterým si léto opravdu užijete

Máte vlastní zahradu? Pak si můžete gratulovat, neboť nejste nuceni trávit léto mezi čtyřmi stěnami bytu. Zároveň ušetříte spoustu peněz, protože vás nic nepotáhne na dovolenou, na koupaliště ani do restaurace. Zahrádka vám poslouží jako příhodné místo pro skvělé letní radovánky – stačí, když ji patřičně vybavíte. Připravili jsme pro vás několik tipů na zahradní vybavení a příslušenství, bez kterého se rozhodně neobejdete.

1. Bazén nebo vířívka

Léto bez vody? Ani náhodou. Pořídíte-li si bazén, nebudete se muset těsnat na koupališti nebo pít špinavou vodu z místního rybníka. Ceny nadzemních bazénů nejsou nijak závratné a za poměrně nízkou částku seženete i prostorný model. Možná si však nakonec vystačíte s vířivkou. Trendy jsou ty nafukovací – jsou levné a nabízí komfortní relaxaci bez kompromisů.

2. Stylový zahradní nábytek

Na čem budete sedět, zatímco se budou na grilu připravovat šťavnaté stejky? Zahradní nábytek mezi „must have“ příslušenství rozhodně patří. Kromě klasických souprav jsou k mání také exkluzivní zastřešená lehátka a další zajímavé kousky. A aby byl váš set kompletní, nezapomeňte ani na pohodlnou houpačku – seženete ji i v polyratanovém provedení.

3. Zahradní párty stan

Když vás zradí počasí, můžete se ukrýt v altánku nebo zahradním domku. Ale co když nic z toho na zahradě nemáte? Pořiďte si praktický party stan a získáte ochranu před deštěm, ale také prudkým větrem a ostrými slunečními paprsky. Doporučujeme model v nůžkovém provedení (snadno se skládá) a s bočnicemi. Tip na výhodný nákup: Bazény, zahradní nábytek, party stany, ale také grily, slunečníky, markýzy a spoustu dalšího příslušenství do zahrady najdete na soldi.cz. Spolehlivý prodejce nabízí nízké ceny, rychlé dodání a skladovou dostupnost.

Publikováno: 10. 07. 2017

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: zahradní příslušenství | zahradní vybavení