Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Elektronika

Znáte všechny výhody LED televizorů?

Kdysi populární plazmové televizory zažívají ústup z výsluní. V popularitě je vystřídaly LCD televizory. Technologický vývoj je však nezadržitelný a v prodejích je pomalu dohánějí LED televizory. Co je příčinou jejich vzrůstající obliby?

LED televizory jsou v podstatě vylepšenou verzí LCD televizorů, které dorovnávají většinu nedostatků, kterými jejich předchůdce trpěl oproti plazmovým televizím. Nejvíce patrné je to na kvalitě obrazu.

Nevýrazná barevnost a nedokonalé zobrazování černých míst patřily mezi slabá místa LCD obrazovek. LED televize tento handicap stírají a poskytují barevnost srovnatelnou s plazmami. I v míře odezvy a kontrastu zobrazení strčí LED obrazovky svoje předchůdce hravě do kapsy.

Oproti plazmovým televizím i LCD mají LED obrazovky výrazně delší životnost i nižší provozní náklady. Obzvlášť úspornější provoz je při nákupu potřeba vzít v úvahu, protože ceny LED televizí se stále pohybují na vyšších hodnotách než u LED obrazovek. To je samozřejmě dáno i tím, že se jedná o technologickou novinku. Rozhodně se ale nejedná o astronomické sumy.

Širokou nabídku LED televizí nabízí v tuzemsku dobře známá značka Orava. Všechny její výrobky v této kategorii spadají minimálně do třídy energetické úspornosti A, často ale i vyšší. Při kvalitní podívané tak budete šetřit peníze za elektřinu i životní prostředí.

Trendem poslední doby je univerzalita zařízení. Proto se stále více prosazují takzvané chytré televize, jako je třeba smart TV LT-1652 LED A98B . Ta vám umožní sledovat filmy ve FULL HD, brouzdat po internetu i propojit ji s PC a pracovat v pohodlí home office. Úhlopříčka 165 cm potěší oko každého filmového nadšence.

Pokud nemáte dostatek prostoru k umístění takto velké obrazovky, zvolte menší alternativu v podobě smart TV LT-835 LED A110B. Úhlopříčku 82 cm bez potíží napasujete i do menšího interiéru a díky vysokému kontrastu a širokému zornému úhlu si užijete na plno fotbalové přenosy i chvíle strávené sledováním seriálů.

Potřebujete-li novou televizi, Smart TV s LED obrazovkou jednoznačně vychází jako nejlepší možná volba.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *