Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Bydlení

4 rady, podle kterých vybírat bytový textil do dětského pokoje

Výběr bytového textilu není obecně jednoduchým úkolem, protože je potřeba zohlednit hned několik faktorů. Ještě větší náročnost je v případě volby textilu do dětského pokoje. V článku najdete čtyři praktické rady, které vám pomohou vybrat ty nejlepší možné varianty.

Kvalitní materiály

Při výběru jakéhokoliv textilu bychom měli sledovat hlavně to, z jakého materiálu je výrobek zhotoven. Konkrétně látky, které jsou v kontaktu s dětskou pokožkou, by měly být vyrobeny ideálně z bavlny. Jde totiž o materiál šetrný i k citlivé pokožce. Dětské povlečení tedy vybírejte nejenom podle vzhledu a rozměrů, ale i na základě obsahu bavlny. Velkou výhodou jsou různé povrchové úpravy, kdy například krepové povlečení nevyžaduje žehlení.

Příjemné na dotek

Prostěradla, ručníky, župánky, povlaky na polštáře a další bytový textil, který bude umístěn v dětském pokoji, by měl být příjemný na dotek. Kromě klasického bavlněného vybavení jsou v poslední době oblíbené varianty z mikroplyše. Ten je heboučký a jemný, což se dětem určitě bude líbit. Kvalitní dětské koberce s jemným vlasem jsou příjemné nejenom pro chození, ale poskytnou i perfektní prostor pro hraní dětí.

Veselý vzhled

Veselé dětské záclony rozzáří vzhled celého pokoje. Když navíc přidáte i pár pěkných povlaků na polštáře a doplníte třeba i pěkné barevné závěsy, vzhled celé místnosti hned bude veselejší a útulnější. Pokud máte již o trochu větší dítě, nebojte se přizvat ho k výběru, ať zvolíte jeho oblíbené motivy, postavičky a barvy.

Vyberte si na internetu

Bytový textil do dětského pokoje bez problémů nakoupíte z pohodlí domova přes internet. Je dobré vsadit na kvalitního prodejce a českou značku, kde máte jistotu perfektního výsledku u všech nabízených výrobků. Při prohlížení nabídky jistě získáte i novou inspiraci, jak by mohlo zařízení pokoje vypadat.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *