Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Vzdělání

Anglicky jedině s Angličanem

O tom, jak je v dnešní době důležitá znalost cizího jazyka, bylo napsáno dost. Čeho je však nedostatek, jsou informace o kvalitních kurzech pro děti, zejména pak pro ty úplně nejmenší. Podle odborníku je mnohem efektivnější, když děti začnou s výukou vizích řečí již v útlém věku, kdy jsou schopni vstřebat mnohem více informací. Z těchto poznatků vychází i jazyková škola English Education, která se na specializuje na výuku angličtiny pro děti a to již od jednoho roku. Zajímá vás, v čem jsou lekce angličtiny lepší, než u jiných jazykových škol?

Výuka pod vedením rodilého mluvčího

Angličtina pro děti probíhá pod vedením speciálně vyškoleného lektora, pro kterého je jazyk mateřštinou. Výuka probíhá nenásilnou, přirozenou a zábavnou formou a to dokonce i tak „nezáživné“ učivo, jako jsou gramatická pravidla. Hry, říkanky, soutěže a písničky – přesně v takovém rytmu probíhají hodiny angličtiny pod taktovkou Egnliseh Education. Společně s dítětem se účastní kurzu i jeden z rodičů a motivuje ho k verbálním i neverbálním projevům. Děti napodobují jak lektora, tak i rodiče a učí se jazyk podobně, jako by vstřebávali mateřštinou. Lektoři s dětmi i rodiči komunikují výhradně v angličtině, díky čemuž je navozena atmosféra bilingvní rodiny.

Angličtina pro nejmenší probíhá přímo ve školkách či základních školách a vám tak odpadne starost děti kamkoliv vodit. Více informací najdete na webových stránkách školy www.englisheducation.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *