Chystáte svatbu? Bez stylových dekorací to nebude ono…

Chystáte svatbu? Bez stylových dekorací to nebude ono…

Realizace svatby není snadná záležitosti. Chcete-li, aby událost předčila očekávání zúčastněných, nesmíte podcenit žádný detail. Česká vás výběr svatebních šatů, prstýnků a v neposlední řadě volba místa, kde se bude konat obřad a následná hostina. My se zaměříme na svatební dekorace a doplňky, na které byste rozhodně neměli zapomenout.

Čím vyzdobit auto od ženicha a nevěsty?

Vhodně zvolená svatební výzdoba umocňuje celkový dojem ze svatby. Čím začít? Novomanželé by měli mít vkusně vyzdobené auto. K nejžádanějším ozdobám, které se umisťují na kapotu vozu, patří květinové koule, klobouky, dekorace ve tvaru srdce a figurky nevěsty a ženicha.

Neriskujte, že tabuli a hosty spláchne liják

Pokud se bude slavit na čerstvém vzduchu, nepodceňujte rozmary počasí a zajistěte pro svatební tabuli a hosty přístřeší. Ideální útočiště představuje svatební stan, který lze pomocí přídavných modulů libovolně prodloužit. Může zastat funkci menšího altánu i obrovského party stanu s tanečním parketem.

Jak vyzdobit a zařídit svatební hostinu?

Co se týče svatební hostiny, budou se vám hodit potahy a stuhy na židle, dekorace na stůl a pravděpodobně i nábytek navíc. V souvislosti se svatbou ve venkovních prostorách přijdou vhod pivní sety. Pokud nevíte, jak nazdobit stoly, bude se vám hodit výzdoba svatební tabule inspirace.

Chcete ušetřit? Navštivte půjčovnu!

A teď to hlavní. Svatba je nákladná záležitost a každá úspora se počítá. Nepořizujte si vlastní dekorace a výzdobu, protože je využijete jen jednou. Obraťte se na specializovanou půjčovnu a vše potřebné si zapůjčete. K největším českým dodavatelům patří ostravská firma Davida Gregora, který se prodejem a půjčováním svatební výzdoby, dekorací a souvisejícího sortimentu zabývá od roku 2009. S půjčovnou svatebních dekorací spolupracují manželé, agentury i prestižní klienti. Na nabídku se můžete podívat okamžitě, stačí navštívit www.svatebni-potahy.cz.

Publikováno: 10. 01. 2016

Kategorie: Skvělé tipy

Autor: Adam

Tagy: svatební stan | svatební výzdoba | výzdoba svatební tabule inspirace