5 originálních nápadů na kalendář s vlastními fotkami

5 originálních nápadů na kalendář s vlastními fotkami

Co darovat někomu, kdo už všechno má? Vymyslete osobní dárek, do nějž dáte kus svého srdce, abyste ho přizpůsobili na míru obdarovanému. Vynikající volbou bude třeba dárek s vlastními fotografiemi. Připadá vám kalendář s vlastními fotkami jako vhodný dárek tak maximálně pro babičku, jež chce mít na očích svá vnoučátka? Vyvedeme vás z omylu s těmito deseti originálními nápady, jak pojmout fotokalendář.

1. Fotokalendář lze vytvořit také s obrázky

Nikde není psáno, že musíte na kalendář s vlastními fotkami použít nutně fotky. Umíte kreslit? Rukou, nebo na počítači? Hurá do toho! Vymyslete 12 obrázků s originálním pojetím přímo pro obdarovaného, ztvárněte je a nechte zvěčnit do podoby kalendáře.

2. Kalendář s fotkami míst k navštívení

Znáte daného člověka velmi dobře a víte, jaká místa by si přál navštívit? Zobrazte je v kalendáři! Nemusíte se omezovat pouze na místa k navštívení, můžete použít fotky a obrázky libovolných snů a cílů.

3. Fotky konkrétního místa v každém měsíci

Tento typ dárku vyžaduje trochu delší přípravu, ale stojí za to. Máte nějaké společné místo, kam rádi chodíte? Pořiďte jeho fotku v každém měsíci roku a pak snímky použijte do kalendáře.

4. Jazykový kalendář

Učí se osoba, které chcete udělat radost, nějaký cizí jazyk? Použijte na kalendář obrázky se slovní zásobou, zajímavými frázemi daného jazyka, krátkými příběhy v jazyce apod.

5. Příjemná zpráva na každé stránce

Kalendář z vlastních fotek či obrázků může mít také více textovou podobu. Vymyslete na každý měsíc nějaké pěkné sdělení. Obyčejný text můžete snadno přetvořit do hezkého obrázku. Takových obrázků vytvoříte 12 a máte celý kalendář. Fantazii se meze nekladou, nenechte se omezovat a vymyslete něco originálního. Dejte do dárku kousek vlastní iniciativy, ta se vždycky cení. Dárky totiž nejsou o ceně, nýbrž o nápadu.

Publikováno: 03. 04. 2021

Kategorie: Dárky

Autor: Adam