Stolujte pohodlně i stylově. Víme, jak na to!

Stolujte pohodlně i stylově. Víme, jak na to!

Stůl a židle dělají domov domovem. Právě u jídelního stolu se každý den sejde celá rodina u společného jídla, navzájem si sdělí zážitky z uplynulého dne a stráví tak příjemný čas. Vytvořit útulné, dostatečně prostorné a zároveň i vzhledově přitažlivé místo k rodinnému stolování není tak jednoduché, jak se na první pohled. Zdá. Chce to nápad – a my jej pro vás máme!

Společné večeře se stanou rituálem

Ať už je vás doma pět nebo deset, každý člen rodin si zaslouží dostatek místa k pohodlnému stolování. Jestliže toužíte po komfortu a jedinečném designu, pak jsou pro vás více než ideální kovové rozkládací jídelní stoly. Nejenže vypadají skvěle, ale zároveň se dají pohodlně rozložit. Každý tak získá svůj kousek místa a nebude se tak muset s ostatními strávníky prát na ostré lokte. U dostatečně velkého stolu se rodinné večeře stanou vítaným rituálem!

Kov je moderní a vděčný materiál

Mnoho lidí je toho názoru, že kovové jídelní stoly jsou chladné a sedět u nich není nic příjemného. Patříte-li mezi ně, pak vás rádi vyvedeme z omylu. Kov představuje moderní materiál, který se hodí do každého interiéru a jistě i u vás doma najde své čestné místo. Jídelní stoly z kovu oceníte i pro jejich snadnou údržbu a dlouholetou výdrž.

Souhra barev nebo nesmrtelná klasika?

Nespornou výhodou kovových rozkládacích stolů spočívá v jejich barevné alternativě. Pokud si pořídíte klasický dřevěný stůl, budete si moci vybrat z několika odstínů, ale nebude to ono. Jestliže máte rádi barvy a přenášíte je i do svého bydlení, pak jsou stoly z kovu trefou do černého. Uvidíte, jak s novým kovovým rozkládacím stolem celý interiér prokoukne a rázem jej budete vnímat jinak. Která volba bude ta vaše? Dáte přednost červené, zelené nebo modré či vsadíte na klasiku v podobě bílé nebo černé?

Publikováno: 29. 09. 2015

Kategorie: Bydlení

Autor: Adam

Tagy: kovové rozkládací jídelní stoly