Toužíte po zážitku?

Dovolená na Třeboňsku pro každého. V krásném penzionu se Vám bude líbit.

Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Dárky

5 tipů na levné a originální vánoční dárky

Ne, že bychom vás chtěli strašit, ale nekrásnější svátky v roce tady budou „co by dup“. Ti všímavější z vás již zřejmě zaregistrovali přítomnost vánočních ozdob v regálech obchodů a spoustu předvánočních upoutávek na dárky na internetu. A přestože to momentálně na sněhovou nadílku nevypadá, čas skutečně letí jako voda. A chcete-li si užít tu pravou vánoční atmosféru bez zbytečného shonu, možná by nebylo od věci nakoupit dárky v předstihu. Připravili jsme pro vás několik tipů na originální dárky, které ostatním udělají radost a nevypumpují vaší peněženku.

1. zamilované hrnečky

Čím udělat radost někomu, koho milujete? Mezi populární dárky k vánocům patří hrnečky všeho druhu. Tyto dva „zamilované“ k sobě perfektně pasují a jeden bez druhého by vypadaly neúplně. Stejně, jako vy a váš partner.

zamilovane-hrnecky-srdicka

2. kašlající popelník

Máte ve svém okolí vášnivého kuřáka a nedaří se vám ho přesvědčit, aby se svým zlozvykem přestal? Možná ho přesvědčí originální dárek v podobě kašlajícího popelníku. Vypadá jako plíce a pokaždé, když do něj kuřák odloží cigaretu, pořádně zakašle. Pokud se neosvědčí jako prevence, alespoň obdarovanou osobu pobaví.

kaslaci-popelnik

3. sexy termofor pro muže

Termofor je zahřívací láhev, která se využívá při bolestech zad, kloubů a svalů, ale také při nachlazení. Sexy termofor představuje perfektní dárek pro všechny muže, kteří dokáží ocenit ženskou krásu. Zaručeně je zahřeje mnohem více než obyčejný termofor.

sexy-termofor-pro-muze

4. USB větrák

USB gadgety jsou v kurzu a potěší každého milovníka techniky. USB větráček jednoduše připojíte do notebooku a hned nato vyprodukuje spoustu osvěžujícího vánku. Během letních měsíců je podobné osvěžení k nezaplacení.

usb-vetracek

5. Zástěra s potiskem

Zástěra s potiskem sexy tělíčka přijde vhod každé hospodyňce, která by alespoň na chvíli chtěl mít míry modelky. Opět jde o velmi originální způsob, jak někomu udělat radost praktickým dárkem a zároveň ho rozesmát.

kuchynska-zastera-zena-pradlo

Pokud vás nápadité vánoční dárky zaujaly, koukněte se po nich na www.darkyhry.cz. Zavedený prodejce je na trhu již od roku 2009, všechny produkty má skladem a vy je budete mít doma do druhého dne. Nabídka je velmi pestrá a stoprocentně v ní najdete dárečky pro všechny své blízké!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *