5 tipů na vtipné dárky, se kterými nešlápnete vedle

5 tipů na vtipné dárky, se kterými nešlápnete vedle

Dostat dárek je skvělý pocit, ale ještě lepší je někoho obdarovat. Máte to taky tak a nevynecháte jedinou příležitost k tomu, abyste někomu udělali radost? V tom případě si zřejmě dáváte na výběru dárku záležet a nespokojíte se s něčím obyčejným. Nejde o cenu, protože i malý dáreček může obdarovanou osobu potěšit mnohem více, než briliantový náhrdelník. Důležitá je originalita a vtip a právě takové dárky najdete v zavedeném e-shopu Dárkoviny.cz. Funguje již osm let a vzhledem k širokému sortimentu si vybere opravdu každý. Inspirujte se následujícím výběrem nejzajímavějších kousků.

Něco na zub pro mlsaly

Začneme něčím dobrým na zub. Klasická bonboniéra nepatří mezi ideální dárky pro muže, ale co takhle sada profinářadí? Na myslí teď ale nemáme "normální" kombinačky a šroubováky, ale ručně vyráběnou sadu z pravé belgické čokolády. Potěšte chuťové pohárky svého kutila prvotřídní sladkostí a přihoďte k tomu třešničku na dortu v podobě legendárního „simpsonovského“ piva Duff!

 „Bavorák“ pro automobilové nadšence

Kdo by odmítl vlastní luxusní BMW? Máte-li ve svého okolí fanouška výkonných motorů, splňte mu sen alespoň z části. Optická myš v designovém provedení ala BMW představuje perfektní dárek pro každého, kdo má nad postelí plakáty tohoto vozu a plánuje si ho jednou pořídit. Po zapojení se rozsvítí přední a zadní světla!

Štěstí v krabičce

Nebylo by krásné darovat svým blízkým něco pro štěstí? A znáte snad lepší talisman, než čtyřlístek? Pokud ho nenajdete na louce, sáhněte po krabičce se speciálním kompostem a čtyřlístkovou cibulkou. V jednom balení jsou dokonce čtyři čtyřlístky, což znamená čtyřnásobnou porci štěstí.

Prsem proti stresu

Stres je prý pomalý zabiják a tak nám nezbývá, než použít všechny možné prostředky, abychom se ho zbavili. Mužům prý od stresu pomáhá pohled, nebo ještě lépe pohlazení ženských ňader. Dopřejte mu to a darujte mu antistresové prso. Na vtipné dárky pány užije a s tímto dárkem si užijí spoustu zábavy.

Antistresové prso

Kravička v krabičce

Na závěr jsme si nechali originální dárek pro ty nejmenší. Možná ho znáte z oblíbeného filmu Drž hubu – jde o krabičku, která po pootočení horní části začne vydávat zvuky vybraného zvířete. Už se nemůžete dočkat, až to u vás doma bude znít jako na farmě?

To byla jen malá ochutnávka toho, co na vás čeká v e-shopu s originálními a netradičními dárky Dárkoviny.cz. Chcete-li své blízké potěšit a zároveň rozesmát, máte šanci! E-shop patří k největším svého druhu a nákup je maximálně pohodlný a bezpečný.

Publikováno: 14. 06. 2014

Kategorie: Dárky

Autor: Adam

Tagy: tipy na originální dárky | tipy na vtipné dárky