Renecar: Špičkový autoservis na Praze 5

Renecar: Špičkový autoservis na Praze 5

Váš plechový miláček stůně a vy mu chcete zajistit tu nejlepší péči? Zapomeňte na dosavadní zkušenosti s autoservisy a vydejte se do Renecar Praha. Známá společnost působí na trhu více než 10 let a nezabývá se jen pronájmem motorových vozidel všeho druhu, ale také poskytováním komplexních služeb v oblasti autoservisu, pneuservisu a odtahu automobil. Pokud vás zajímá, proč byste měli do renomovaného pražského auto/pneuservisu zavítat i vy, nepřestávejte číst!

Komplexní péče o váš automobil od A do Z

Autoservis Praha 5 Renecar poskytuje servis osobních a užitkových vozů všech typů a značek. Pokud máte za to, že je na vašem vozidle spousta práce, neváhejte se předem objednat. V případě běžných oprav menšího charakteru přijeďte i bez předchozího objednání. Tyto typy oprav jsou prováděny na počkání. Každopádně budete předem obeznámeni s předběžnou cenou opravy a nestane se vám, že vás při pohledu na vystavenou fakturu oblije pot. Renecar si svou pověst dlouhodobě buduje na kvalitních službách a férovém přístupu. Co se týče rozsahu služeb, mimo mechanických oprav najdete v nabídce také technické prohlídky a kontroly emisí, diagnostiku, opravy elektroniky, klempířské a lakýrnické práce a v neposlední řadě také prodej náhradních dílů. Potěší i možnost odtahu až do autoservisu a zapůjčení náhradního vozidla po dobu opravy.

Rozbité autosklo? Žádný stres...

Je příjemné mít vše pod jednou střechou a ať už váš vůz trápí jakékoliv neduhy, zkušení mechanici se o něj postarají jako o vlastní. Autoservis a pneuservis Praha 5 provádí také výměny autoskel z povinného ručení. A nezáleží na tom, jestli je viníkem kamínek nebo zloděj.

A co takhle levné pneumatiky?

V rámci pneuservisu si můžete nechat vyvážit, vyměnit či případně opravit pneu. Bude-li to nezbytné, můžete si zakoupit nové i starší pneumatiky ve skvělém stavu za super cenu. Chcete-li se o autoservisu Renecar dozvědět další informace, zajeďte si pro ně na www.autoservis-renecar.cz.

Publikováno: 17. 05. 2015

Kategorie: Auto-moto

Autor: Adam

Tagy: autoservis praha 5 | pneuservis praha 5