Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Investiční zlato

Investujte chytře. Zhodnoťte své peníze nákupem zlatých mincí a slitků

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

Na podlaze záleží. Vyberte si takovou, na kterou budete našlapovat s radostí!

Podlaha je duší interiéru. Že tuto frázi slýcháte a čtete až příliš často? To jistě ano, protože výběr vhodné podlahové krytiny má skutečně zásadní vliv na charakter místnosti, potažmo i celého bydlení. Pokud se v dohledné době chystáte na rekonstrukci, mohly by se vám hodit následující doporučení. Společně s odborníky z firmy podlahy České Budějovice – Jupeko jsme pro vás vybrali nejoblíbenější typy podlahových krytin.

Objevte krásu a užitné vlastnosti vinylové podlahy

Vinylové podlahy už dávno nepatří mezi horké novinky. Na našem trhu mají své čestné místo již řadu let, nicméně nyní zažívají opravdový boom. Důvod je prostý, snoubí krásný vzhled s vysokou odolností. V praxi může posloužit i jako náhražka přírodního materiálu – vinylová podlaha s dřevěným dekorem vypadá na první pohled jako originál a navíc ji lze položit i tam, kde by se se dřevem nedalo pracovat. Skládá se z několika vrstev tvrzeného PVC, je tvarově stálá a je k mání v širokém spektru designových provedeních.

Údržba vinylové podlahy je snadná, odolnost vůči mechanickému poškození vysoká a za zmínku stojí i to, že se hodí pro podlahové vytápění. Rozhodnete-li se pro vinylové podlahy České Budějovice, dostanete na výběr mezi produkty od renomovaných výrobců jako Fatra, Tarkett, Forbo či Amtico International.

Klasika v podobě plovoucí podlahy z PVC zaručeně nezklame

Potřebujete hygienicky čistou podlahu s rychlou montáží? Vsaďte na vinylové podlahy se zámkovým spojem. A to nejsou zdaleka všechny výhody, kterých se vám od plovoucí vinylové podlahy bez vtalátů dostane. Podobně jako například laminát umí i vinylové dílce napodobit přírodní materiály (dřevo, dlažbu, kámen i industriální dekory).
V praxi je podstatné, aby plovoucí podlaha odpovídala specifickým požadavkům dané místnosti. Jednotlivé typy jsou rozděleny do tříd dle tloušťky nosné desky, třídy zátěže, typu podkladu apod. Plovoucí podlahy v Českých Budějovicích vás překvapí rozmanitostí dekorů, rozměrů i užitnými vlastnostmi – jsou odolné, snadno udržovatelné a hodí se i pro podlahové topení.

Chcete-li se dozvědět další zajímavé informace o podlahových krytinách, zeptejte se přímo odborníků z Jupeko.cz.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *