5 TOP destinací na dovolenou pro rok 2019

5 TOP destinací na dovolenou pro rok 2019

Rok 2019 právě začal a jako správní milovníci cestování jistě usilovně přemýšlíte nad místy, která byste měli letos navštívit. Abychom vám ušetřili čas, připravili jsme pro vás pořádnou porci inspirace. Následující destinace patří jsou podle odborníků jasnou volbou letošního roku.

1. Matera, Itálie

Kde jinde začít než v evropském hlavním městě kultury? Italská Matera je známá jako město jeskyní a momentálně prochází rozsáhlými renovacemi, za která si jistě vyslouží nejedno ocenění. Budete se zde cítit jako v dobách dávno minulých!

2. Singapur

Ještě jste nebyli v Singapuru, destinaci, jejíž popularita v minulých letech exponenciálně rostla? Se svými nádhernými zahradami, luxusními hotely a ultra čistými ulicemi patří k top trendy místům.

3. Kodaň, Dánsko

Sledujete-li současné trendy, jistě vám neuniklo, že se stále častěji skloňuje Kodaň – hlavní a největší město Dánska. I toto město, které je mimo jiné sídlem dánské královny, prochází ohromným rozvojem a turisté se mohou těšit na mnohá překvapení.

4. Zambie

Zambie je podceňovaná destinace, která je známá spíše pro jedinečné zážitky ze safari. Nabízí však mnohem více. Od úžasných přírodních scenérií přes luxusní ubytování až po známé Viktoriini vodopády na pomezí Zambie a Zimbabwe.

5. Napa Valley, Kalifornie

Milujete víno a rádi se kocháte pohledem na vinice? Pokud jste se již nabažili jižní Moravy, vydejte se za krásami kalifornského Napa Valley. Oblast se konečně zotavila z rozsáhlých požárů a v roce 2019 se zde otevře mnoho nových luxusních hotelů - včetně Four Seasons.

Rezervujte si nezapomenutelný zájezd hned teď

Ať už vás cestovatelské boty zavedou kamkoliv, nepřehlédněte rozmanitou nabídku zájezdů cestovní agentury PARTNERCIS. Najdete ji na portálu Zajezdarna.cz a kromě trendy destinací v ní nechybí ani exotické a klasické dovolenkové lokality.

Publikováno: 14. 01. 2019

Kategorie: Dovolená a cestování

Autor: Adam

Tagy: destinace 2019 | top cestovatelské destinace