Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Skvělé tipy

Intuitivní rezervační systém Reservanto můžete využívat zcela zdarma!

Provádíte masáže, kosmetiku, manikůru, nebo snad provozujete kadeřnictví? Máte vlastní fotoateliér, solárium či solnou jeskyni? Jste zubař? V tom případě se zeptejte některého z majitelů fitcenter nebo větších wellness center, jakým způsobem řeší evidenci rezervací, dostupnost a platbu. Pravděpodobně vám odpoví, že prostřednictvím rezervačního systému, který jim šetří spoustu času. A není jediný důvod, proč byste rezervační systém nemohli využívat i vy.

Rezervační systémy by měly být maximálně přehledné, což je často kamenem úrazu a důvodem, proč si jeho implementaci spousta podnikatelů rozmyslí. Některé systémy jsou poměrně těžkopádné a provozovateli dá spoustu práce vysvětlit klientům, jak ho mají používat. Zákazníci však přesto preferují pohodlnou rezervaci přes internet, což online rezervační systém umožňuje.

Chcete-li se vyhnout problémům a zákazníky zbytečně nevystavovat komplikacím, sáhněte po unikátním rezervačním systému Reservanto, který lze nastavit na míru takřka libovolnému oboru podnikání. V porovnání s ostatními rezervačními systémy má Reservanto spoustu podstatných výhod.

  • Reservanto je velmi přehledný a intuitivní, zákaznické rozhraní je řešeno tak, aby zákazník provedl úkony co nejrychleji

  • systém lze nastavit a spustit za pár vteřin

  • rozhraní je přizpůsobeno všem typům zařízení a zákazníci k němu mohou přistupovat nejen přes počítač, ale také z chytrého telefonu nebo tabletu

Rezervační systém Reservanto navíc dokáže komunikovat se slevovými servery a sociálními sítěmi a podporuje e-mailový a SMS marketing. Sleduje chování uživatelů, které si můžete exportovat do propracovaných reportů a získat další konkurenční výhodu. Důležitá je i podpora platební brány, která vašim zákazníkům umožní využívat platební kartu nebo převod.

Reservanto je k mání ve třech variantách a tu základní můžete využívat zcela zdarma. Další informace a možnost registrace najdete na webu www.reservanto.cz.

reservanto_velke

reservanto_klient