Reklama

Stříbrné mince

Uložte své peníze někam, kde to má smysl. Investujte do stříbra.

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Skvělé tipy

6 zaručených tipů, jak si zachránit milostný vztah

Začátek vztahu je obvykle vášnivý. Je to chemie. Žádný z partnerů se nemusí příliš snažit – sex je jedním slovem perfektní a nehraje roli, že se v posteli nijak zvlášť neexperimentuje. Jenomže po čase to v ložnici poněkud ochladne. Těla se okoukají a běžné praktiky zavání nudou. A je naprosto přirozené, že se skomírající milostný život projeví i v ostatních oblastech soužití. Řešíte snad něco podobného a napadlo vás, že je nejvyšší čas na výměnu partnera? Zapomeňte na ni – za čas byste stáli před stejným problémem. Raději se inspirujte a začněte si postelové hrátky užívat jako ještě nedávno.

1. Jen se na sebe koukejte

Sex má tisíce podob a je jen na vás, jestli vyzkoušíte i něco jiného než misionáře (nic proti němu!). Oba partnery může pořádně nažhavit společná masturbace, v rámci které se na sebe budou koukat – ale nic víc! „Dělat“ si to můžete rukou nebo s pomocí některé z erotických hraček. Pohled na ženu s vibrátorem dostane každého chlapa a ženu zase vzruší, když si její muž hraje s umělou vagínou.

2. Zahrajte si na nevěru

Ale opravdu si na ni jen zahrajte, protože skutečná nevěra může vztah nadobro rozbít. A jak? Zřejmě vám nemusíme připomínat existenci něčeho, jako je nafukovací panna… Partnera zase zastoupí šukací stroj. Jakmile se začnete oddávat hrátkám právě tímto způsobem, výsledek na sebe nenechá dlouho čekat – opět po sobě začnete toužit a pomocníky odložíte někam stranou.

3. Sex v poutech

Opravdu jste to nikdy nezkoušeli? Když má jeden z partnerů pouta na rukou a musí se naprosto oddat druhému, atmosféra je tak hustá, že by se dala krájet. Sex v poutech samozřejmě nemusí bolet – jak bude probíhat, je otázkou vaší kreativity. Třeba tak, že bude jeden z partnerů druhého (spoutaného) orálně uspokojovat a v nejlepším vždy přestane.

4. Romantika a něžnosti

Vždycky jste sexovali tvrdě a přestalo vás to bavit? Nejvyšší čas na změnu – udělejte si romantický večer se vším všudy a zažijte skutečné milování. Skvělá večeře při svíčkách, intimita, příjemná hudba, tanec a jemné dotyky udělají své – někdy je zkrátka lepší zapomenout na hardcore scény z pornofilmu a oddat se jeden druhému jako DiCaprio s Winslet v Titanicu.

5. Anální sex

Existuje na světě muž, který by nechtěl vyzkoušet anální sex? Ženy se této prakticky bojí, ale pravda je taková, že když se dodrží základní pravidla hygieny a použije se dostatek lubrikačního gelu, pak je milování příjemné pro oba.

6. „Výlet“ do sexshopu

Pokud vás žádný z výše uvedených tipů příliš neoslovil, nevadí. Stoprocentně najdete způsob, jak svůj milostný vztah řádně okořenit – inspirovat by vás mohly erotické pomůcky v sexshopu. A nebojte se, nemusíte do kamenné prodejny, nejznámější český sexshop ruzovyslon.cz je naprosto diskrétní. Nezapomeňte sledovat sexy Instagram!

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *