Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Auto-moto

Vybíráte nové pneumatiky? Zkuste Continental

Continental patří mezi největší světové výrobce v automobilovém průmyslu a jeho výrobky jsou známé po celém světě. Brzdové systémy, automobilové součástky nebo třeba vstřikovací systémy spalovacích motorů – to vše lze najít v portfoliu této německé společnosti. Mezi laickou veřejností je ale Continental znám především díky výrobě pneumatik a právem se řadí mezi světovou špičku v tomto oboru. Pojďme si představit ty nejlepší pneumatiky z dílny Continentalu.

Univerzální tahoun

Mezi nejoblíbenější a nejprodávanější kousky tohoto výrobce se řadí Continental ContiPremiumContact 5. Tyto pneumatiky jsou na trhu už od roku 2013 a pravidelně obsazují přední místa v testech ve všech rozměrech. Jejich obliba tkví především v jejich univerzálnosti. Jsou to velmi vyvážené letní pneumatiky a na mokru předčí většinu svých konkurentů. Velmi dobrými výsledky se mohou chlubit i při testování na suchém povrchu.

Stejně dobře si pak vede i verze ContiSportContact 5, určená pro výkonná a luxusní vozidla a ContiEcoContact 5, která je vhodná spíše pro kompaktní vozidla a střední třídu. Verze eco se navíc vyznačuje i vylepšeným valivým odporem pro snížení spotřeby paliva a nízkou mírou opotřebení, což zajišťuje vysoký kilometrový nájezd.

Ještě o chlup lepší

Novinkou je Continental PremiumContact 6, inovovaná verze předchozího úspěšného modelu. Inženýrům se povedlo zvýšit přilnavost na mokrém povrchu a prodloužit životnost díky inovované silika směsi a vylepšit jízdní vlastnosti optimalizací dezénu. Tyto pneumatiky mají opět našlápnuto na velmi dobré hodnocení, což se už v několika testech potvrdilo.

Data z Contidromu jsou klíčová

Vlastní testovací polygon Contidrom nedaleko Hannoveru skýtá obrovské možnosti. Zpočátku zařízení s osmi zaměstnanci, dnes centrum plné sofistikovaných technologií s více než stovkou odborníků umožňuje testovat pneumatiky v jakýchkoliv podmínkách a při všech možných situacích, které mohou v provozu nastat. Díky tomu mají výzkumníci k dispozici velké množství dat využitelných při vývoji nových pneumatik.

Pneumatiky Continental jsou skvělou volbou pro všechny motoristy, kteří hledají kvalitní a spolehlivé pneumatiky. Díky neustálým inovacím a důrazu na bezpečnost se stále těší vysoké důvěře ze strany řidičů.

Zdroj foto: Pixabay.com

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.