Proč je chytrý tablet iPad Pro tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Lifestyle

Nevěra – dá se jí předcházet? A je vůbec monogamie reálně možná?

Mnoho žen je skálopevně přesvědčeno, že muži jsou nevěrní pouze v případě, že jsou ve vztahu nešťastní nebo se jim nedostává dostatek fyzické lásky. Zda je tomu skutečně tak, můžeme pouze spekulovat, nicméně různé průzkumy tvrdí, že více než 56 % nevěrníků jsou ve stávajícím vztahu spokojení. Lze tedy nevěře nějakým způsobem předejít? Nebo se zkrátka musíme smířit s tím, že vždycky bude součástí našich životů?

Kdy se nejčastěji podvádí?

Na tuto otázku neexistuje jednoznačná odpověď. Každý člověk je totiž jiný a někdo má sklony k nevěře větší, jiný to zase dokáže potlačit. Obecně však platí, že k mimopartnerským záletům dochází zejména v případě odcizení a stereotypu. Pokud se vidíte pouze ráno při odchodu do práce a potom vedle sebe večer padnete do postele zcela vyčerpaní, nedostatek pozornosti, lásky a sexu musí zákonitě někde vyústit. Bohužel to končívá právě v náručí někoho jiného. Existují však i lidé, kteří i když jsou ve svém vztahu šťastní, stejně mají potřebu navštěvovat cizí ložnice. V mnoha případech je na vině alkohol, ale i mnohem hloupější důvody – například dokázat si, že je člověk stále atraktivní. V neposlední řadě může být příčinou nespokojenost v sexu. Pokud muž či žena potřebují vyšší frekvenci sexuálního styku nebo mají nenaplněné „speciální požadavky“, snadno se může stát, že si jednoduše odskočí tyto potřeby naplnit jinam. Nemusí přitom jít jen o sex. Jako náhražka intimity mezi partnery může sloužit třeba i klasická erotická masáž či tantrická masáž v erotickém masážním salonu.

Jak se nevěře vyvarovat?

Předejít podvádění můžete jednoduše – komunikujte. Zajímejte se o potřeby a pocity svého protějšku. Udělejte si na sebe čas. Někdy stačí jen odsunout domácí práce či jiné povinnosti, které mohou počkat, a strávit s partnerem krásné chvilky. Šťastný vztah totiž není jen o výběru správného člověka, ale zejména o neustálé práci a budování na pevných základech.

A jak se na nevěru díváte vy?

Štítky

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.