Reklama

Ochrana přírody Milovice

Navštivte přírodní rezervaci divokých koní, zubrů a praturů u Milovic

Dresy DDsport

Vyrábíme sportovní dresy pro všechny sporty s tradicí 25 let. Oblékáme profesionály i rekreační sportovce.

Zajímavé tipy

Bydlení

7 jednoduchých tipů, jak vylepšit bydlení

Po stylovém, útulném a originálním bydlení touží snad každý. Ale jak docílit výsledku, za který by se nemusel stydět ani bytový designér? Inspirujte se následujícími tipy.

1. Vyberte si jednotný styl

Ne pro celou domácnost, stačí pro jednu místnost, ve které trávíte nejvíce času. Dobrou volbou je vintage styl, který se vyznačuje kvalitními, časem prověřenými věcmi a charakteristickou patinou. Pro interiéry je zároveň typická přítomnost masivního dřeva.

2. Seskupujte podobné předměty

Máte více obrazů s podobným motivem? Umístěte je tak, aby byly v bezprostřední blízkosti. A na polici položte několik tematických sošek. Zkrátka a dobře – větší počet podobných předmětů na jednom místě působí velmi zajímavě.

3. Používejte knihovnu jako vitrínu

Do knihovny sice patří knihy, ale nikdo vám nezabrání do ní umístit i další věci. Dekorace všeho druhu, talíře, květináč… Výsledek vás mile překvapí. Nepsaným pravidlem je kvalitní nábytek.

4. Udělejte z konferenčního stolu dominantu

Středobodem obývacího pokoje bývá konferenční stůl. Většinou jde bohužel o velmi nudný kousek. Nic vám nebrání v tom ho vylepšit: přes desku omotejte látku se zajímavým vzorem, vespod ji upevněte a položte na ní skleněnou desku.

5. Znovuobjevte tapety

Možná jste zaspali, ale aktuální trendy přejí tapetám. Nebojte, nebudete muset pracně tapetovat celý byt. Stačí, když tapety umístíte na pár vhodně zvolených ploch. Interiér bude rázem nápaditější.

6. Pohrajte si s osvětlením

Centrální světlo je „must have“, ale ne vždy je zdrojem dostatečného množství světla. Doplňte lustr o lampy a lampičky všeho druhu a prosvětlete zákoutí, která by jinak zůstala zapomenuta. Váš byt rázem ožije!

7. Bez květin to nejde

Bez ohledu na styl bydlení by v místnostech neměly chybět pokojové rostliny. Volte je s rozvahou, aby doplnily stávající vzhled a nepůsobily jako pěst na oko. Zatímco v minimalisticky pojatém interiéru se vyjímají bonsaje, v domácnosti v duchu provence nesmí chybět levandule.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *