Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Zdraví

Dejte vale karcinogenům a začněte kouřit zdravě

Kouření je jedním z největších nešvarů moderní doby. Nápisy na krabičkách nás sice na rizika upozorňují, většinou jim však nevěnujeme příliš pozornosti. Na rakovinu plic a další problémy, které inhalace karcinogenního kouře způsobuje, přitom umírá stále více lidí. Pokud se zlozvykem zápolíte i vy, sami dobře víte, jak je těžké přestat. Tělo potřebuje nikotin a naše psychika onen pocit, že se alespoň na chvilku vzdálíme od všech starostí a oddáme vytoužené cigaretce.

Zázrak z Číny

Čína je kolébkou spousty vynálezů a v souvislosti s OH v Pekingu vypustila do světa doslova revoluční zařízení. Nese název E-cigareta a umožňuje takzvané zdravé kouření. Princip je jednoduchý. V elektronické cigaretě totiž neprobíhá spalování, ale vypařování speciální tekutiny e-liquid. Kuřák tak nemusí vdechovat škodliviny, ale pouze to, co jeho tělo potřebuje – nikotin. „Odpadním“ produktem je obyčejná pára. E-cigarety jsou navíc z dlouhodobého hlediska mnohem levnější, než klasické cigarety. Ještě váháte?

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *