Odlište se od konkurence 3D reklamou. Přitahuje pohledy zákazníků jako magnet!

Odlište se od konkurence 3D reklamou. Přitahuje pohledy zákazníků jako magnet!

Nezáleží na tom, v čem podnikáte. Možná opravujete auta, šijete kabáty, fotíte svatby nebo připravujete středoškoláky na maturitu a přijímací zkoušky. V každém oboru se potřebujete odlišit od konkurence, zaujmout potenciální zákazníky a dát jasně najevo, že právě vy nabízíte ty nejlepší služby. Proto nejspíš investujete hodně peněz i energie do reklam. Máme pro vás skvělý tip: díky svíticí 3D reklamě vás nikdo nepřehlédne.

Offline reklama má stále smysl

Možností, jak se propagovat, je mnoho. Nejběžnější jsou v dnešní době reklamy na internetu. Myslete ovšem na to, že spousta lidí využívá rozšíření do prohlížečů, která mnoho reklam blokují. Existují sice metody, jak se propagovat i přes taková omezení, ale s přihlédnutím k tzv. bannerové slepově (uživatelé jsou vůči reklamním prvkům odolnější než v minulosti) je na místě kombinovat reklamu na internetu s offline reklamou. I tu samozřejmě musíte důkladně promyslet, aby vaše investice nepřišla vniveč. Možností je víc než dost. Můžete třeba využít inzerci v novinách či časopise, rozdávat letáčky anebo vyzkoušet 3D svíticí reklamu. A právě  ta je velice efektní. Designově atraktivní 3D nápis přitahuje pohledy kolemjdoucích a na vaše služby naláká potenciální zákazníky, kteří by si jinak prodejny vůbec nevšimli. Navíc působí nepřetržitě, nejlépe je vidět po setmění.

3D reklama na klíč

Máte představu, jak by vaše 3D reklama měla vypadat? Objednejte si ji u firmy Ravafol. Ta se v reklamách vyzná opravdu dobře. Podle vašich požadavků vytvoří návrh a vizualizaci, a byste věděli, jak bude výsledné 3D logo vypadat. Když budete spokojeni, firma se dá do výroby. Na závěr zajistí montáž hotové reklamy na místo, kde potřebujete. A proč se obrátit právě na Ravafol? Její velkou předností je rychlé dodání každé objednané reklamy. Nebudete muset dlouze čekat, propagovat se budete v krátké době. Další výhodou je vysoká svítivost reklamy – opravdu se nemusíte bát, že by váš nápis nebyl vidět. Ravafol dbá také na kvalitu práce a dlouhodobou životnost 3D nápisů.

Publikováno: 20. 10. 2019

Kategorie: Podnikání

Autor: Adam