A pivo teče v plném proudu...

A pivo teče v plném proudu...

Parné letní dny přímo vybízí k nerušené relaxaci na zahrádce, povalování na lehátku u bazénu a grilování. Všechny zmíněné aktivity jsou s létem neodmyslitelně spjaty, ale abyste si je užili na sto procent, nemělo by vám v lednici chybět jedno vychlazené. Nebo snad neholdujete „lahváčům“? Jistě, není nad orosené točené pivo, jenomže komu by se v takovém vedru chtělo do hospůdky? Máme pro vás řešení, díky kterému budete mít neustále k dispozici točené pivo a navíc za něj nezaplatíte tolik, jako v restauračním zařízení. Udělejte dojem na své kamarády a závistivé sousedy. Pořiďte si vlastní výčepní zařízení a dopřejte si točené pivo v pohodlí domova.

Točenému pivu se nic nevyrovná

Češi jsou pivní národ a nedají na zlatavý mok dopustit. Není nic příjemnějšího, než uhasit žízeň vychlazeným pivem a nemuset pro něj nikam chodit. K tomu, abyste zjistili, že točené chutná daleko lépe, než lahvové, nemusíte být znalci. Vlastní výčepní zařízení se stane vašim nejlepším přítelem a dodá grády každé zahraní páry, stejně jako večernímu posezení v altánku s blízkými. Cena chlazení piva není tak vysoká, jak by se mohlo na první pohled zdát a z dlouhodobého hlediska na točeném ušetříte. Cena piva v restauracích neustále stoupá a vy ho tak můžete mít za nižší cenu. Ovládání výčepního zařízení je velmi snadné a navíc si můžete vybrat z mnoha variant přístrojů, které se liší designem a výkonem. Pro fajnšmekry jsou k mání luxusní varianty, které se stanou ozdobou každé domácnosti.

Objednejte si výčepní zařízení z pohodlí domova

Láká vás představa vlastního točeného piva natolik, že jste se rozhodli investovat do vlastního výčepního zařízení? Chcete-li ušetřit čas i peníze, objednejte si chlazení na pivo na pivnichlazeni.cz. Prodejce nabízí pestrý sortiment přístrojů, které jsou vhodné na domácí užívání, stejně jako pro pořadatele festivalů a do restaurací. Chcete-li si svůj výčep osahat, můžete si pro něj doběhnout do některé z kamenných prodejen.

Publikováno: 25. 07. 2012

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam

Tagy: chlazení na pivo | pípa | pivní chlazení | pivo | točené pivo | výčepní zařízení