Chcete si v posteli užívat? Pak nezanedbávejte výběr spacího prádla!

Chcete si v posteli užívat? Pak nezanedbávejte výběr spacího prádla!

Nemáte-li své lože sami pro sebe, neměli byste výběr nočního prádla zanedbávat. Ženy to však mají mnohem jednodušší – pánové se spokojí s kde čím a dokáže je rozpálit vše od krajkového spodního prádla až po nevinně vyhlížející noční košilku. Ženy jsou v tomto ohledu nekompromisní a módní přešlap partnerovi jen tak neodpustí. Nechcete-li při výběru šlápnout vedle, dejte na nás a vyberte si prádlo na spaní tak, aby vyhovovalo nejen vám, ale i vaší partnerce.

Pokud si vaše partnerka stále častěji stěžuje na bolesti hlavy, pak je na vině nevhodně zvolené prádlo na spaní a nikoliv migréna. Pruhované pyžamo po dědečkovi opravdu není sexy a to samé platí i o omšelém a děravém tričku. Ale za co je vyměnit?

Nahý = sexy

Zřejmě budete překvapeni, ale vaše partnerka zdaleka nejvíce ocení, když si vedle ní lehnete tak, jak vás pánbůh stvořil. Z nejedné ankety vyplynulo, že ženy milují, když muži spí nazí a upřednostňují nahotu před jakýmkoliv typem spodního prádla. Jenomže ne každý muž může (a chce) spát na Adama po celý rok a to zejména tehdy, jakmile rtuť na teploměru zamíří směrem k nule.

Pyžamo je v pořádku, ale na noční košili pozor

Rozhodnete-li se spát v tričku (pozor, v pěkném tričku), zkombinujte ho s trenýrkami. Ženy nesnáší slipy a boxerky také nejsou ideální. Alternativou může být pánské pyžamo, které je v podstatě set trička a šortek. Ty mohou mít podobu tříčtvrtečních kalhot, ale naopak se vyvarujte pyžama s dlouhými rukávy. Nechte je mladšímu sourozenci – na dospělém muži vypadají poměrně komicky. Barevnou kombinaci neřešte, ale na druhou stranu určitě neuděláte chybu, sáhnete-li po modelu s vtipným potiskem. Ženy muže se smyslem pro humor milují.

Dalším modelem, který si schovejte do penze, je pánská noční košile. Overal doplněný čepičkou je prima recese, ale při pravidelném nošení zárukou sexuální abstinence. Na druhou stranu však musíme připustit, že komfortnější úbor na spaní zřejmě neexistuje. Pro svobodné pány proto jasná volba, ovšem za předpokladu, že ji v případě dámské návštěvy nechají ve skříni.

A kde pánské prádlo na spaní nakupovat? Potrpíte-li si na kvalitní materiály a stylový design, nezapomeňte se kouknout na www.emanuela.cz. Zdejší sortiment vaší partnerku přesvědčí, že i oblečený muž může být v posteli atraktivní.