Aby se vaše párty vydařila!

Aby se vaše párty vydařila!

Konečně jsme se dočkali! Sezóna grilování, garden party a nejrůznějších akcí pod širým nebem je v plném proudu. Lidé, které dva roky omezovaly nejrůznější epidemiologická opatření, jsou dychtiví vše dohnat a užívají si sluníčka a společnosti ostatních lidí plnými doušky. Jste-li na oslavách, mejdanech a nejrůznějších večírcích stálými hosty, buďte připraveni na den, kdy se z věrného štamgasta stanete dokonalým pořadatelem. Základem úspěchu každé party je dokonalé zázemí, které poskytne ochranu v každém počasí. Čáru přes rozpočet v plánech totiž umí udělat nejen déšť a vítr, ale i přemíra slunce. Pětatřicítka ve stínu a hosté s úpalem totiž není nic, o co byste mohli stát a nač by vaši přátelé rádi vzpomínali. Využijte proto pronájem party stanů od AZ Rent a buďte si jistí, že vás nic nezaskočí.

​Několik druhů stanů v jedné nabídce

Jednorázově si lze půjčit klasický nůžkový stan Easy-up o rozměrech 3 x 3 metry. Jeho vnitřní plocha je devět metrů čtverečních a je tak možno ho nejrůzněji propojovat a spojovat do větších ploch. Druhý typ je stan Easy-up  s rozměry 6 x 3 metry. Velmi oblíbený je také party stan trubkový. Lze ho použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia. Jeho nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a materiál plachty trubkového party stanu je z PVC. Každý stan je možné postavit na jakémkoliv rovném a pevném podkladě. Posloužit tak může v zahradě, parku, ale i na veřejném prostranství či zpevněné dlažbě.

​Párty se vším, co k ní patří

Společnost AZ Rent pronajímá veškeré potřebné doplňky, a to co se upevnění stanů týče. Příjemným bonusem je pak možnost půjčit si na jednom místě i party nábytek, pivní sety, grily nebo pivní výčepy. V nabídce je gril s mřížkou, který je ideální pro klobásy, steaky nebo hermelíny. Možná se vám bude hodit i GRIL na sele Ferda XXL, který perfektně zvládne sele o velikosti do 40 kg nebo tři kýty. A k dispozici je i párkovač HOT DOG, který nikdy nezklame především děti. Kontaktujte AZ Rent a pronajměte si věci tak, aby byly pro váš prospěch a posloužily vám k užitku podle vašich představ.

Publikováno: 24. 05. 2022

Kategorie: Volný čas

Autor: Adam