Proč je chytrý iPhone 14 Pro Max tak žádaný? Vyzkoušejte a pochopíte!

Tip na MEGAubytování

Portál Neutralne.cz se Vám vždy snaží doporučit vhodné tipy, které Vám usnadní Váš každodenní život. Proto Vám dáváme do pozornosti portál MegaUbytko.cz, na kterém naleznete více než 4900 ubytovacích zařízení v České republice a na Slovensku. Letní dovolenou si vyberete v rubrice ubytování Pálava, zatímco pobyt na Vaši dovolenou během zimních měsíců naleznete na ubytování Jeseníky. Dovolená v Česku je vždy dobrý nápad.

Volný čas

Aby se vaše párty vydařila!

Konečně jsme se dočkali! Sezóna grilování, garden party a nejrůznějších akcí pod širým nebem je v plném proudu. Lidé, které dva roky omezovaly nejrůznější epidemiologická opatření, jsou dychtiví vše dohnat a užívají si sluníčka a společnosti ostatních lidí plnými doušky. Jste-li na oslavách, mejdanech a nejrůznějších večírcích stálými hosty, buďte připraveni na den, kdy se z věrného štamgasta stanete dokonalým pořadatelem.

Základem úspěchu každé party je dokonalé zázemí, které poskytne ochranu v každém počasí. Čáru přes rozpočet v plánech totiž umí udělat nejen déšť a vítr, ale i přemíra slunce. Pětatřicítka ve stínu a hosté s úpalem totiž není nic, o co byste mohli stát a nač by vaši přátelé rádi vzpomínali. Využijte proto pronájem party stanů od AZ Rent a buďte si jistí, že vás nic nezaskočí.

​Několik druhů stanů v jedné nabídce

Jednorázově si lze půjčit klasický nůžkový stan Easy-up o rozměrech 3 x 3 metry. Jeho vnitřní plocha je devět metrů čtverečních a je tak možno ho nejrůzněji propojovat a spojovat do větších ploch. Druhý typ je stan Easy-up  s rozměry 6 x 3 metry.

Velmi oblíbený je také party stan trubkový. Lze ho použít jako společenskou místnost, kuchyni, jídelnu, sklad materiálu, stánek, nebo například jako zastřešení venkovního pódia. Jeho nosná konstrukce je vyrobena z ocelových trubek a materiál plachty trubkového party stanu je z PVC. Každý stan je možné postavit na jakémkoliv rovném a pevném podkladě. Posloužit tak může v zahradě, parku, ale i na veřejném prostranství či zpevněné dlažbě.

​Párty se vším, co k ní patří

Společnost AZ Rent pronajímá veškeré potřebné doplňky, a to co se upevnění stanů týče. Příjemným bonusem je pak možnost půjčit si na jednom místě i party nábytek, pivní sety, grily nebo pivní výčepy. V nabídce je gril s mřížkou, který je ideální pro klobásy, steaky nebo hermelíny. Možná se vám bude hodit i GRIL na sele Ferda XXL, který perfektně zvládne sele o velikosti do 40 kg nebo tři kýty. A k dispozici je i párkovač HOT DOG, který nikdy nezklame především děti. Kontaktujte AZ Rent a pronajměte si věci tak, aby byly pro váš prospěch a posloužily vám k užitku podle vašich představ.

Přidat komentář

Klikněte pro přidání komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *